KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 28-06-2017 10:37
Następny mecz
LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

Letnia przerwa wakacyjna
Dwutygodniowa przerwa w treningach trwać będzie od 1 lipca do 16 lipca.

Do treningów powrócimy 17 lipca.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 24-06-2017 17:120 Komentarzy ˇ 1 Czytań - Drukuj
Plany treningowe 26-30 czerwca
To już ostatni tydzień treningów przed letnią przerwą wakacyjną. Grupa I i II połączyły się i wszyscy z rocznika 2002 trenują wspólnie.

W tym tygodniu trenujemy wg planu:

- poniedziałek 18.30-20.00

- wtorek 17.00-18.30

- środa 20.00-21.30

- czwartek 18.30-20.00

-piątek 17.00-18.30

Zbiórka przed każdym treningiem 10 min. wcześniej w budynku klubowym.

Oceny za mecz z Przemysławem

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 21-06-2017 22:09Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 58 Czytań - Drukuj
Oceny za mecz z Czarnymi

Zwycięstwo na zakończenie
Wysokim zwycięstwem 7-0 nad Przemysławem zakończyliśmy sezon 2016/2017. Niestety to zwycięstwo nie zatarło złe wrażenie jakie pozostawiliśmy po porażkach z Owińskami i Luboniem.
Mecz z Przemysławem od początku do końca przebiegał pod nasze dyktando i gdyby Gibon i Albi wykazali się lepszą skutecznością zwycięstwo powinno być dwucyfrowe.
Tym meczem żegnamy wiek trampkarza i przechodzimy do juniora młodszego co wiąże się ze zmianami regulaminowymi jak i mam nadzieje zmianami w podejściu do trenowania co u niektórych.

Pogrom na zakończenie
Wysokim zwycięstwem 10-0 zakończył sezon 2016/2017 nasz drugi zespół grający w III lidze okręgowej. Już przed tym meczem było wiadomo że wygraliśmy rozgrywki w naszej lidze i można powiedzieć że awansowaliśmy do II ligi. Wiadomo już jednak że od nowego sezonu będzie już tylko jeden zespół rocznika 2002 grający w I lidze juniora młodszego B2. Zresztą połączenie naszych dwóch zespołów w praktyce już nastąpiło kilka tygodni wcześniej poprzez połączenie treningów.

A wracając do meczu to pierwsza połowa nie zapowiadała tak okazałego zwycięstwa. Wręcz nawet goście z Czerniejewa kilka razy groźnie zaatakowali i byli bliscy zdobycia bramki. Druga połowa to już jednak nasza bezwzględna dominacja i gdybyśmy do końca grali zespołowo to mogło być rekordowe zwycięstwo.

Oceny za mecz z Jurandem

Oceny za mecz z Luboniem

Mieszko II mistrzem!
Nasz drugi zespół zapewnił sobie zwycięstwo w gr 2 III ligi pomimo tego że ma jeszcze mecz zaległy z Czarnymi Czerniejewo. Potrzebny do tego był przynajmniej remis z Jurandem i właśnie remisem 2-2 zakończył się nasz ostatni mecz wyjazdowy. Nasz zespół dwukrotnie obejmował prowadzenie ale nie potrafiliśmy utrzymać go do końca meczu.
Gdyby Krychu miał lepiej nastawiony celownik pewnie byśmy wygrali. Z drugiej strony remis nie krzywdzi żadnego zespołu.

Kolejna porażka
Kalendarz rozgrywek tak się ułożył że na zakończenie rozgrywek trafiły nam się mecze z teoretycznie trzema najsłabszymi zespołami. Miały być łatwe punkty a rzeczywistość niestety okazała się brutalna. Po porażce z Błękitnymi teraz przegraliśmy z Luboniem. Goście nastawieni na kontry wykorzystywali nasze błędy w obronie i nas skutecznie kontrowali. Dodatkowo fatalna skuteczność w naszym wykonaniu zwłaszcza w drugiej połowie i kilka wręcz fenomenalnych interwencji bramkarza gości ( m.in. obroniony rzut karny ) przyczyniły się do naszej porażki.

Za tydzień kończymy rozgrywki ( i wiek trampkarza starszego ) raczej poza podium. Istnieje jeszcze cień szansy na brąz ale my musimy wygrać w Poznaniu a Kłos nie może wygrać u siebie ze Śremem.