KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 10-12-2016 13:38
Następny mecz
LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

Albi przed Chlebkiem i Gibonem
Niezwykle zacięta była rywalizacja o zwycięstwo w klasyfikacji punktowej w pierwszym zespole Mieszka. Pierwsza trójka odskoczyła pozostałym zawodnikom a różnice pomiędzy nimi są minimalne.
O pechu mogą mówić ci którzy opuścili kilka meczy na skutek kontuzji ( zwłaszcza Hubert, Mnichu a także Dzioro )

Wśród strzelców i asystentów dominowała trójka Albi, Gibon i Kapi.

Na wiosnę kolejne 11 spotkań i wszystko jeszcze możliwe :-)

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 08-12-2016 23:04Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 61 Czytań - Drukuj
Mieszko II - punktacja za jesień
Po rundzie jesiennej w klasyfikacji punktowej prowadzi Adam przed Kęczkiem i Steciem. Najlepszym strzelcem jest Ozil z 6 bramkami a królem asyst jest Kęczek z 4 asystami.

Zwycięzców wszystkich rankingów poznamy jednak dopiero po rundzie rewanżowej a więc pod koniec czerwca 2017 roku.

Plany treningowe 5 - 10 grudzień

Uwaga: nastąpił nowy podział na grupy I i II i wyznaczeni zawodnicy przychodzą na treningi tylko do swojej grupy.

Jeżeli nastąpi poprawa pogody na niektóre treningi będziemy powracać na boisko.

Opłata za dojazdy
Za miesiąc listopad opłata za dojazdy wynosi 17 zł. od osoby płatne do piątku u Oliego.

Na dwa miesiące ( grudzień i styczeń ) zawieszamy treningi na lekcjach w-f i powrócimy do nich po feriach zimowych.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 29-11-2016 21:390 Komentarzy ˇ 6 Czytań - Drukuj
Ponownie 1-5
W rewanżowym sparingu z juniorami młodszymi Mieszka Gniezno ponownie przegraliśmy 1-5.
Kolejny raz powtórzę że w tego typu sparingach nie wynik jest ważny ale żeby szybko uczyć się gry już na poziomie juniorskim a więc szybkiej, agresywnej i bardzo fizycznej. Myślę że np. Bili i Chlebek w lidze nie mięli do krycia tak dobrego i szybkiego napastnika jak Krupek i te sparingi dużo im dały tak samo jak wszystkim pozostałym.

I teraz każdy powinien zastanowić się ile jeszcze mi brakuje i co powinienem zrobić żeby grać na poziomie juniorskim:-)

To był najprawdopodobniej ostatni sparing w tym roku.

Porażka z juniorami
W sparingu z juniorami młodszymi Mieszka lepsi okazali się nasi starsi koledzy. Przewaga była widoczna w pojedynku pierwszych zespołów chociaż za łatwo traciliśmy bramki ( dwie po rzutach rożnych, dwie po kontratakach ). Natomiast drugie zespoły toczyły wyrównany pojedynek nawet ze wskazaniem na naszą drużynę ale szwankowała skuteczność.

Bardzo pożyteczny sparing i jak pogoda pozwoli jeszcze kilka razy zagramy w tym roku.

Punktacja za mecz z Przemysławem

Szkoda że już koniec
W ostatnim meczu rundy jesiennej wysoko wygraliśmy z Przemysławem Poznań 10-0. Wreszcie zagraliśmy dwie równe połowy i ogólnie zaprezentowaliśmy bardzo dobrą grę. Widać było że po chwilowym kryzysie formy w połowie rundy z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej i tylko szkoda że teraz czeka nas prawie 5-cio miesięczna przerwa w rozgrywkach.

Po rundzie jesiennej zajmujemy 3 miejsce w tabeli czyli takie samo jak na zakończenie poprzedniego sezonu. A trzeba dodać że na pewno liga w tym sezonie jest silniejsza ( vice mistrz Lech Poznań jest na 5 miejscu! )

W meczu tym po ponad dwumiesięcznej przerwie do gry wrócił Hubert ( złamana ręka ). Czekamy jeszcze na powroty Mnicha i Oliego i na wiosnę będziemy jeszcze silniejsi!!!

Punktacja za mecz w Baranowie

Blisko niespodzianki
Pomimo iż wynik na to nie wskazuje była szansa na zdobycz punktową w pojedynku z aktualnym Mistrzem Wielkopolski.
Pierwsza połowa perfekcyjna w naszym wykonaniu, bezbłędni w obronie i groźni w ataku. Najpierw Gibon z dystansu ( broni bramkarz z najwyższym trudem ) dwukrotnie Albi sam na sam i na koniec Kapi z ,, szesnastki " ( zazwyczaj się nie myli, tym razem obok słupka ) byli bliscy zdobycia bramki.
Niestety drugą połowę rozpoczęliśmy fatalnie i po chwili przegrywaliśmy już 0-2 i pomimo ambitnej walki do końca gospodarze kontrolowali przebieg meczu. Na słabszą drugą połowę wpływ na pewno miały kontuzję Dawcia a później i Kwitka przez co przegraliśmy w drugiej połowie walkę w środku boiska co było kluczem do sukcesu w tym meczu.

A już w niedzielę ostatni mecz rundy jesiennej z Przemysławem Poznań.