KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 27-08-2016 04:58
Następny mecz
LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C2 Trampkarz "gr. M"

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

Sparing Akademią Reissa.
W poniedziałek 29 sierpnia o godz. 18.30 zagramy sparing z Mistrzem Wielkopolski Akademią Reissa.

Powołania i sprawy organizacyjne wkrótce.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 26-08-2016 22:270 Komentarzy ˇ 0 Czytań - Drukuj
Po obozie
Od poniedziałku do piątku trwał obóz dochodzeniowy dla wszystkich zawodników rocznika 2002. W tym okresie odbyło się 9 treningów i rozegraliśmy jeden sparing. Średnia frekwencja na treningach wynosiła powyżej 20 osób. Szczególne wyróżnienie dla tych którzy nie opuścili żadnych zajęć a było takich sześciu zawodników ( STACHU, MNICHU, DZIORO, HUBERT, BRUNO, ZAKI )

Poniżej podana jest frekwencja na treningach. Na pewno kilku zawodników mogło wykazać się lepszą frekwencją ale każdy pracuje na swoje konto!

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 26-08-2016 22:21Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 12 Czytań - Drukuj
Udany sparing z juniorami młodszymi.
W sparingu z juniorami młodszymi Mieszka Gniezno przegraliśmy 2-4. Pomimo porażki naszą grę należy ocenić pozytywnie. Pierwsza tercja, bardzo dobra w naszym wykonaniu, zakończyła się bezbramkowym remisem a powinniśmy ją wygrać ( Gibon zmarnował 3 setki! ). W drugiej tercji gdy zagrały drugie 11-ki to my przeważaliśmy czego efektem była zdobyta bramka. W ostatniej akcji drugiej tercji tracimy bramkę i po dwóch tercjach był remis 1-1.
Ostatnia tercja była najsłabsza w naszym wykonaniu chociaż długo umiejętnie się broniliśmy a nawet po kontrze wyszliśmy na prowadzenie. W ostatnich minutach meczu trochę się pogubiliśmy czego efektem były trzy stracone bramki.

Mieszko - Włókniarz Zgierz 11 - 0 ( 9-0 )
W meczu sparingowym pokonaliśmy Włókniarza Zgierz 11-0.
Przeciwnik zdecydowanie nam ustępował i nie zmusił nas do większego wysiłku. W tym meczu wystawiliśmy dwie jedenastki i każdy zagrał jedną połowę.
Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu można było jeszcze wymagać większej aktywności skrzydłowych. W drugiej połowie przewaga nasza była jeszcze większa ale graliśmy źle taktycznie wszystko środkiem boiska.

Mieszko I - inauguracja 3 września!
Znamy już terminarz rozgrywek w rundzie jesiennej trampkarza starszego C1. Nasz pierwszy zespół będzie walczył o Mistrzostwo Wielkopolski już w regularnej lidze składającej się z 12 najlepszych zespołów z Wielkopolski.

Na początek zagramy w Swarzędzu z Liderem ( tradycyjnie ), później kolejny wyjazd do Szamotuł a w 3 kolejce będziemy podejmować Lecha Poznań.

Mieszko II w 2 lidze!
Nasz drugi zespół w sezonie 2016-2017 będzie występował w 2 lidze okręgowej trampkarza starszego C1. Dobra gra na wiosnę zaowocowała awansem do drugiej ligi co było celem naszej drużyny.
Gra w 2 lidze to z jednej strony zapowiedź bardzo ciekawego sezonu a z drugiej duże wyzwanie gdyż będziemy rywalizować z bardzo wymagającymi rywalami.
Sezon rozpoczniemy 3 września od wyjazdu do Mosiny. W 2 lidze wystąpi 12 drużyn i będzie obowiązywać system że z każdym zespołem spotkamy się raz jesienią i rewanż na wiosnę. Najlepsze drużyny awansują do 1 ligi a najsłabsze spadną do 3 ligi.

Jachu zwycięzcą!!!
Najlepiej punktującym zawodnikiem naszego drugiego zespołu okazał się Jachu minimalnie wyprzedzając Szeliego i Ozila. A więc w pierwszej i drugiej drużynie zwycięzcami okazali się środkowi obrońcy! Podstawowi zawodnicy drugiej drużyny już od jesieni powinni powalczyć o miejsce w pierwszym zespole.

Najlepszym strzelcem okazał się Ozil wyprzedzając Bruna i Domina.

Dobrze do drużyny wprowadzili się nowi zawodnicy Jachu, Rusek, Igor, Krychu, Miglanc

Chlebek zwycięzcą!!!
Koniec sezonu to także czas na podsumowania. W klasyfikacji punktowej najlepszy okazał się nasz kapitan Chlebek który liderował naszej obronie. Blisko zwycięstwa był Albi ale za nieobecności na treningach nie pojechał na mecz do Śremu i tym zaprzepaścił swoje szanse. Na kolejnych miejscach znaleźli się Kapi i Gibon którzy potrafili zagrać znakomicie jak i bardzo przeciętnie. Na uwagę zasługuje bardzo wysokie miejsce nowych zawodników Biliego i Mnicha.

W klasyfikacji strzelców zwycięstwo odniósł Albi który dzięki pięciu bramkom w ostatnim meczu wyprzedził Kapiego. Na pudle znalazł się także Gibon.

Punktacja za mecz z Koziołkiem.

Punktacja za mecz z Pelikanem.

Mamy medal!!!
Po wielu turbulencjach jakie przechodziliśmy w tym sezonie koniec końców okazał się szczęśliwy i zakończyliśmy go zdobyciem brązowego medalu. To już trzeci medal tego zespołu ( 1 srebro, 2 brązowe ) ale dla wielu zawodników to pierwszy medal w karierze i mam nadzieje że nie ostatni-:)

O meczu można powiedzieć że mogliśmy i powinniśmy wygrać znacznie wyżej ale medalistów się nie sądzi!

I na koniec ten medal dedykujemy największym pechowcom tego sezonu Oliemu i Ciacho i czekamy na ich szybki powrót na boisko!!!