KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 19-12-2014 04:11

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

UWAGA RODZICE!
W dniu 10 stycznia 2015 Klub Sportowy Mieszko Gniezno organizuje spotkanie Noworoczne w restauracji Leo Libra. Spotkanie to kierowane jest dla wszystkich trenujących w klubie i tych najmłodszych i tych najstarszych a także trenerów i rodziców.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 17-12-2014 22:52Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 16 Czytań - Drukuj
Treningi w tym tygodniu
W tym tygodniu trenujemy wg następującego harmonogramu:

wtorek 17.00-18.30 ( hala wojskowa ul. Wrzesińska )

czwartek 18.30-20.00 ( hala SP 8 ul.Cymsa )

sobota 8.00-9.30 ( hala na basenie ul. Jolenty )

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 07-12-2014 23:020 Komentarzy ˇ 7 Czytań - Drukuj
Zwycięstwo było blisko!
Aż 8 serii rzutów karnych było potrzebnych aby wyłonić zwycięzce Turnieju Mikołajkowego w Pobiedziskach. Tym razem szczęście nam nie dopisało i po raz kolejny przegraliśmy z Liderem Swarzędz 3-4. Podobnie było rok temu w Suchym Lesie ale do trzech razy sztuka! Dodatkowo królem strzelców został Gibon z 10 bramkami. Drugi nasz zespól zajął szóste miejsce. Kto wie jednak co by było gdyby byli Basina i Miras. Może obydwa nasze zespoły spotkały by się w finale? )))

Mieszko - MKS Trzemeszno 2-8
W pierwszym meczu sparingowym przegraliśmy z MKS Trzemeszno 2-8. Bramki strzelili Oli i Basina. Graliśmy trzy tercje ( 30'x30'x20' ). Był to bardzo pożyteczny sparing, wynik nie miał znaczenia. Trzeba dodać że po raz pierwszy graliśmy 11 na 11 i z zespołem o rok starszym.

Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec
W meczu ,, na szczycie " gr. 1 przegraliśmy z Nielbą Wągrowiec 0-2. Porażka ta nie miała już znaczenia w układzie tabeli jednak bardzo zależało nam na zwycięstwie. Niestety pomimo dobrej gry nie udało się powtórzyć wyniku z Wągrowca. Analizując mecz można stwierdzić że o wyniku meczu zadecydował jeden zawodnik a mianowicie napastnik Nielby Igor ( nr 9 ) który był nie do upilnowania przez całą naszą obronę i tak naprawdę o klasę przewyższał wszystkich pozostałych zawodników na boisku. W naszych szeregach próbował dorównać mu Oli ale to okazało się za mało.

Zwycięstwo na zakończenie.
W ostatnim meczu rundy jesiennej wygraliśmy w Niechanowie z miejscowym Pelikanem 4-0. Bramki dla nas zdobyli Niko, Kuczek, Oli i Gibon ( chociaż tą bramkę można zaliczyć jako samobójczą ).
W meczu tym zadebiutował nasz nowy zawodnik Albert i był to udany debiut.

Porażka po dobrym meczu.
Można powiedzieć że historia się powtórzyła. W spotkaniach z Nielbą Wągrowiec tradycyjnie przegrywamy w Gnieźnie a wygrywamy w Wągrowcu. Dzisiaj przegraliśmy w Gnieźnie 0-2 tracąc bramki w 47 i 60 minucie. Identycznie było wiosną w Grupie Mistrzowskiej gdy też przegraliśmy 0-2 i też drugą bramkę straciliśmy w ostatniej minucie meczu. Ale wtedy zagraliśmy bardzo słaby mecz a wtorkowego meczu na pewno nie musimy się wstydzić. Cały mecz atakowaliśmy, stwarzaliśmy sytuacje bramkowe, zwłaszcza po rzutach wolnych i rożnych jednak ponownie zawiodła skuteczność.

Dobra gra, fatalna skuteczność!
Wygraną 2-0 zakończył się nasz mecz z Witkowem. Był to udany rewanż za porażkę w Witkowie. Gra zespołu była dobra a nawet bardzo dobra natomiast zawiodła skuteczność. Bramki dla nas zdobyli Gibon i Miras

Lider Swarzędz - Mieszko Gniezno 3-3
Opis meczu.

Mieszko Gniezno - Huragan Pobiedziska 6-2
Wracamy do meczu z Huraganem. W tym meczu ,,narodził się" nam nowy napastnik Niko i patrząc z jaką swobodą zdobywał bramki być może już niedługo właśnie na stałe wróci do napadu bo przecież Kęczek zaczynał jako napastnik!

Z nieba do piekła!
Ten mecz na pewno długo pozostanie nam w pamięci. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu wręcz koncertowa i tak naprawdę powinniśmy zdobyć 6-7 bramek. Niestety zdobyliśmy ,,tylko" 3 a dodatkowo chwila rozprężenia i tracimy bramkę która jakby przebudziła drużynę Lidera. Od początku drugiej połowy gospodarze zaatakowali i niestety doprowadzili do wyrównania.
Końcówka meczu była dramatyczna gdyż jedni i drudzy dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki. W ostatniej akcji meczu wydawało się że Seba da nam upragnione zwycięstwo ale nie udało się.
Wiadomo już że Nielba wygrała naszą grupę a my możemy tylko liczyć na szczęście i awans z drugiego miejsca.