KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 23-05-2017 16:54
Następny mecz
LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

We wtorek cross fit
Wracamy do treningów cross fit.

We wtorek o godz. 17.00 w Centrum Zosia.

Obecność wyznaczonej 8-ki obowiązkowa.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 22-05-2017 21:310 Komentarzy ˇ 6 Czytań - Drukuj

- sobota Mieszko II ( Gniezno 15.00 ) Pogoń Książ

Zbiórka przed każdym treningiem 10 min. wcześniej w budynku klubowym.

Koziołek pokonany
Aż 12 straconych bramek w dwóch ostatnich meczach tak źle w defensywie jeszcze nie było. Mecz w Poznaniu to miał być powrót do dobrej gry w obronie. I tak się stało. Gospodarze przez cały mecz praktycznie nie zagrozili naszej bramce za wyjątkiem sytuacji z końca pierwszej połowy gdy po źle wykonanym rzucie wolnym nadzialiśmy się na kontrę Koziołka i było niebezpiecznie pod naszą bramką.
Mecz rozpoczął się idealnie dla nas i już w pierwszej akcji Gibon z 25 metra w swoim stylu pokonał bramkarza Koziołka. Były momenty gdy zdecydowanie przeważaliśmy ale raziła nieskuteczność pod bramką gospodarzy. Trochę też lepiej mogło być z celnością podań głównie w środku pola. Mecz rozstrzygnął się na początku drugiej połowy po dwóch asystach Kapiego w sytuacjach sam na sam z bramkarzem bramki zdobyli Albi i Hubert.

A za tydzień mecz który będzie miał kluczowe znaczenie dla walki o 3 miejsce w tabeli z Kłosem Budzyń.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 21-05-2017 15:30Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 52 Czytań - Drukuj
Oceny za mecz z AP Reissa

Oceny za mecz z Kotwicą

Od 3-1 do 3-6 z AP Reissa
Gdybyśmy zagrali w drugiej połowie tak jak w pierwszej pewnie bylibyśmy sprawcami dużej sensacji w pojedynku z liderem AP Reissa. Niestety po znakomitej pierwszej części gry w drugiej z minuty na minutę goście osiągali przewagę co przełożyło się na wynik. Kto wie jednak jak zakończyłby się mecz gdyby w I połowie meczu sędzia podyktował dla nas karnego po faulu na Albim ( drugiego ), gdyby Gibon wykorzystał ,,setkę" przy wyniku 3-1 i sędzia nie podyktował dość problematycznego karnego dla Akademii.
Druga połowa była zdecydowanie słabsza w naszym wykonaniu na co mógł mieć wpływ brak kilku podstawowych zawodników ( Chlebka, Mirasa, Bruna, Frodo )

Po tej porażce spadliśmy na 4 miejsce w tabeli i aby odzyskać podium musimy już wygrać wszystkie pozostałe 5 spotkań.

Wysokie zwycięstwo z liderem
Bardzo dobry mecz zagrał nasz drugi zespół który wysoko wygrał z dotychczasowym liderem Kotwicą Kórnik 6-2.
Po tym zwycięstwie to nasz zespół objął przodownictwo w tabeli i miejmy nadzieje że nie odda go już do końca rozgrywek.
Piorunujący był w naszym wykonaniu początek meczu i już po 9 minutach prowadziliśmy 3-0. W całym meczu posiadaliśmy przewagę i trochę niepotrzebnie w końcówce meczu straciliśmy dwie bramki bo zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe.

Oceny za mecz z Jurandem

Oceny za mecz z UKS-em

Jurand pokonany
Nasz drugi zespół po dobrym meczu pokonał Jurand Koziegłowy 3-1. Gdyby Ozil i Krychu mięli lepiej nastawiony celownik to zwycięstwo mogło być bardziej okazałe. Zwłaszcza Ozil szalał po lewym skrzydle ale tym rajdom brakowało kropki nad ,,i" czyli dokładnego dogrania lub skutecznego strzału.
Ogólnie cały zespół zagrał dobry mecz a graliśmy przy padającym deszczu i na dolnym boisku z naturalną nawierzchnią.

A za tydzień rozpoczynamy rundę rewanżową i gramy z liderem Kotwicą Kórnik. Wydaje się że będzie to nasz najważniejszy mecz w rundzie wiosennej.

Katastrofa w Śremie
To był nasz najsłabszy mecz od bardzo dawna. W Śremie zostaliśmy wręcz rozbici przez gospodarzy tracąc najwięcej bramek w całym sezonie. Grając przy padającym deszczu i na grząskiej murawie byliśmy bardziej obserwatorami niż uczestnikami meczu. Kontry gospodarzy były dla nas zabójcze a grający z nr 9 w UKS-ie Patryk Draszczyk był dla nas prawdziwym katem ( strzelił 4 bramki ).
Pierwsza połowa w miarę wyrównana z chwilowym naszym zagapieniem gdy w jednej minucie tracimy 2 bramki. Początek drugiej połowy to nasza dominacja, zdobywamy kontaktową bramkę i mamy następne sytuacje bramkowe. Kiedy wydaje się że bramki dla nas są kwestią czasu ,,nadziewamy ' się na klasyczną kontrę a po chwili nieporozumienie między obrońcą a bramkarzem i już przegrywamy 1-4. Po tych dwóch ciosach już się nie ponieśliśmy a podsumowaniem naszej niemocy była strata ostatniej bramki gdy graliśmy z przewagą jednego zawodnika.

Niestety gramy raz dobrze raz źle, raz bardzo dobrze raz bardzo źle. A za tydzień mecz z najlepszym zespołem Akademią Reissa.