KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 26-04-2018 22:42

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

Jeszcze nie teraz.
W pierwszym meczu z planowanych trzech z AP Reissa przegraliśmy w Kiekrzu 0-2. Ten pojedynek rozgrywany był w lidze B1 chociaż jak te dwa zespoły zagrają za dwa tygodnie w lidze B2 składy będą bardzo zbliżone. Pomimo porażki należą się pochwały za ten mecz. Zwłaszcza pierwsza połowa pomimo gry pod bardzo silny wiatr była dla nas udana. Idealną sytuację bramkową miał Wiśnia który jednak strzelił na poprzeczką. A w naszej bramce dobrze bronił Kęczek który z konieczności ( kontuzja Stacha ) musiał stanąć między słupkami.
W drugiej połowie niestety nasza obrona nie była już tak szczelna. Z drugiej strony stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych jednak i Gibon i Mnichu i zwłaszcza Albi dokonywali złych wyborów w polu karnym Akademii.

Martwi kontuzja Sekiego, kolejna już w naszym zespole.

A w sobotę kolejny pojedynek w lidze B1 ze Zjednoczonymi Trzemeszno w którym szansę udowodnienia przydatności do zespołu otrzymają kolejni zawodnicy.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 25-04-2018 23:20Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 43 Czytań - Drukuj

- wtorek 19.45-21.30 boisko

- środa mecz mistrzowski 18.00 Kiekrz ( powołania w poniedziałek )

- czwartek 19.45-21.30 boisko

- piątek 17.00-18.30 boisko

- sobota mecz mistrzowski 13.00 Gniezno

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 22-04-2018 21:480 Komentarzy ˇ 5 Czytań - Drukuj
Druga porażka ( B1 )
Drugiej porażki odniosła nasza drużyna w rozgrywkach I ligi B1. W porównaniu z rundą jesienną nasz zespół przeszedł duże zmiany i na razie nie możemy wejść na właściwe obroty. Liga jednak jest bardzo długa i szans na poprawę będzie jeszcze dużo.
Pierwsze 30 minut to dominacja miejscowych na szczęście zakończona zdobyciem tylko jednej bramki. Ostatnie 10 minut I połowy wreszcie podjęliśmy walkę i stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych. Najlepszą miał Wiśnia który po indywidualnej akcji strzelił w słupek bramki Korony.
Odwrotnie było w drugiej połowie. Dobra gra w naszym wykonaniu przez 30 minut i fatalna końcówka w której tracimy aż 3 bramki.

Mecz był pechowy dla trzech naszych zawodników ( Góri, Nowik, Stachu ) którzy odnieśli kontuzje.

A już w środę zagramy następny mecz ligowy w Kiekrzu z AP Reissa.

Pogrom Gromu ( B2 )
Zgodnie z planem wysoko pokonaliśmy Grom Plewiska. Głównym założeniem przed meczem było nie stracić bramki. Tego nie udało nam się zrealizować i straciliśmy pierwszą bramkę w rundzie wiosennej.
Na plus ofensywna gra bocznych obrońców ( Miras 1 bramka, 2 asysty, Mnichu 3 asysty, Dzioro 1 asysta ). Dwie bramki zdobyliśmy bezpośrednio z rzutów rożnych ( Poter i Kapi ).

Teraz czeka nas przerwa w rozgrywkach aż do 9 maja. A później najważniejsze mecze z Wartą Poznań, AP Reissa i z Szamotułami.

SPORT BM

Od kwietnia rozszerzamy korzystanie z aplikacji Sport bm.

1. Informujemy przez aplikację o nieobecności na treningu OBOWIĄZKOWO! ( podając także powód: kontuzja, choroba, inne zajęcia itp. )

2. Dokonujemy wpłaty składek przez aplikację ( wpłata natychmiast jest rejestrowana na indywidualnym koncie )

3. Monitorowana będzie obecność na treningach także przez aplikację

Po testach
We wtorek odbyły się pierwsze testy w naszym zespole. Wyniki będą niebawem.

- 6x30m

Wytrzymałość szybkościowa była badana u wybranych zawodników. Byli to: Basina, Kęczek, Mnichu, Miras, Hubi, Albi, Poter i Wiśnia. ( następnym razem cały zespół )

Wyniki wkrótce...

Przed nami także zaległy bip test

Szkoda tylko że zabrakło na testach kilku zawodników. Bez usprawiedliwienia zabrakło trzech: Bruno, Ozil, Krychu. ( minus także dla Ruska i Góriego chociaż zgłosili nieobecność )

Oceny za mecz z Liderem ( B1 )

Oceny za mecz z Huraganem ( B2 )

Porażka na inaugurację ( B1 )
Długo musiał czekać nasz zespół B1 na swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Niestety inauguracja nie wypadła okazale a można powiedzieć że słabo. Po porażce 0-4 trudno mówić o dobrej grze jednak sam mecz był wyrównany. Goście byli jednak zabójczo skuteczni. Dwie pierwsze bramki to z rodzaju ,, stadiony świata" prawdziwe pociski zza pola karnego. Pretensje można mieć że dopuściliśmy do strzałów z tej strefy boiska.
Na plus naszej drużyny można zaliczyć to że walczyliśmy do końca i szkoda tylko że nie zdobyliśmy chociaż jednej bramki. I właśnie stwarzanie sytuacji bramkowych było dla nas największym problemem w tym meczu. Ta liga jest jednak bardzo wyrównana i nikt nie powiedział że np. nie wygramy w rewanżu w Swarzędzu.