KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 28-09-2016 17:24
Następny mecz
LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

Punktacja za mecze 4 kolejki.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 26-09-2016 21:08Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 55 Czytań - Drukuj
Plany treningowe 26 wrzesień - 1 październik

W tym tygodniu trenujemy wg planu:

Grupa I ( klasa sportowa plus pozostali z I zespołu plus Góral, Carlos, Krychu. Miglanc )

- poniedziałek 18.30 - 20.00

- środa 15.30 - 17.00

- czwartek 14.00 - 15.30

- piątek 18.30 - 19.30

Grupa II ( wszyscy poza klasą sportową )

- wtorek 17.00 - 18.30

- czwartek 18.30 - 20.00

- piątek 17.00 -18.30

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 25-09-2016 14:240 Komentarzy ˇ 0 Czytań - Drukuj
Planowa porażka.
Nie udało się sprawić niespodzianki i zdobyć punkty w meczu z liderem Wartą Poznań. Warciarze grający w najmocniejszym składzie okazali się za mocni dla naszego zespołu. Szkoda tylko że nie udało się nam zdobyć bramki a sytuacje do tego były i to nawet więcej niż w wygranym meczu z Lechem Poznań. Stoprocentowych sytuacji nie wykorzystali Albi, Jachu, Kapi, Gibon.

A za tydzień bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek z UKS Śrem który jest tuż za nami w tabeli.

Wygrana po mękach!
To miał być łatwy i przyjemny mecz. Niestety, broniący się całym zespołem gospodarze łatwo rozbijali nasze ataki a gra skrzydłami u nas nie istniała. A to był klucz do rozmontowania defensywy Pelikana. Do tego doszła fatalna skuteczność ( nie wszystko można tłumaczyć złym boiskiem! ) i zamiast wysokiego zwycięstwa strzelamy tylko cztery bramki. I na koniec w doliczonym czasie gry tracimy gola co przy takiej klasie przeciwnika nie powinno nam się przytrafić!

Za tydzień pauzujemy ( planowany sparing ) a za dwa tygodnie rozpoczyna się runda rewanżowa i wyjazd do Kórnika.

Punktacja za mecze 3 kolejki.

Przerwana seria zwycięstw!
Nie udało się podtrzymać serii zwycięstw naszych zespołów w tegorocznej lidze i nasz drugi zespół przegrał w Gnieźnie z Pogonią Książ 3-4. A wcale tego meczu nie musieliśmy przegrać.
Początek ułożył się nam bardzo dobrze bo już w 3 min. prowadziliśmy 1-0. Niestety później było już gorzej. Goście mający szybkich napastników strzelili nam aż cztery bramki i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2-4.
Druga połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu jednak nie potrafiliśmy wykorzystać nawet 100 procentowych okazji. Jedyną bramkę dla nas w drugiej połowie zdobył Kęczek strzałem z dystansu. W ostatniej akcji piłkę meczową miał Fifol ale i tym razem bezskutecznie.

Za tydzień gramy w Niechanowie z Pelikanem.

Ponownie pokonaliśmy Lecha Poznań!
Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo! Tym razem przeciwnik był z ,,najwyższej półki" czyli Lech Poznań aktualny wicemistrz Wielkopolski. Na poznaniaków mamy chyba sposób bo i w poprzednim sezonie pokonaliśmy lechitów.
W pierwszej połowie pomimo optycznej przewagi gości to my stwarzaliśmy groźniejsze sytuacje a jedną z nich Albi zamienił na bramkę.
W drugiej połowie przewaga Lecha z minuty na minutę wzrastała ale znakomicie graliśmy w defensywie. I gdy wydawało się że wygramy 1-0 na 5 minut przed końcem meczu popełniamy praktycznie jedyny błąd w defensywie gdy zawodnik Lecha strzela nam bramkę głową po rzucie rożnym ( brak krycia ). Końcówka meczu była bardzo emocjonująca. Albi wychodzi sam na sam z bramkarzem, mija go i zostaje sfaulowany na 17 metrze. Bramkarz gości otrzymuje karę 2 min. jednak tej przewagi nie wykorzystujemy. W ostatniej akcji meczu Kapi dośrodkowuje z rzutu rożnego a Mnichu głową strzela gola na 2-1. Zwycięstwo jest nasze!

A za tydzień jeszcze trudniejszy pojedynek w Poznaniu z Wartą.

Punktacja za mecze drugiej kolejki.

Seria zwycięstw podtrzymana!
Początek sezonu dla naszych drużyn jest bardzo dobry. Cztery mecze i cztery zwycięstwa. W niedzielę na wysokości zadania stanął nasz drugi zespół który wysoko 6-2 pokonał dotychczasowego lidera rozgrywek Czarnych Czerniejewo.
Mecz miał podobny przebieg do tego sprzed tygodnia z Kotwicą Kórnik. Pomimo iż mieliśmy przewagę to goście skutecznie nas kontrowali i dwukrotnie wychodzili na prowadzenie.
Druga połowa to już zdecydowana dominacja naszego zespołu, zwłaszcza ostatnie 20 minut.
Widać że zespół jest dobrze przygotowany motorycznie natomiast największym mankamentem jest skuteczność.

A za tydzień mecz z Pogonią Książ także w Gnieźnie.

Szamotuły zdobyte!
Drugie zwycięstwo odniósł nasz pierwszy zespół w walce o Mistrzostwo Wielkopolski. Tym razem pewnie wygraliśmy w Szamotułach z SPN 5-1. Pomimo prześladującego nas pecha z kontuzjami ( na czwartkowym treningu do grona kontuzjowanych dołączył Igor ) pokonujemy kolejne przeszkody i to bardzo efektownie.
W Szamotułach szybko ustawiliśmy sobie mecz po bramkach Gibona i Kapiego. Na chwilę zrobiło się nerwowo po niepotrzebnym rzucie karnym dla gospodarzy ( nagana dla Biliego i Mirasa ), ale szybko Kapi podwyższył na 3-1.
W drugiej połowie tylko raz zrobiło się nerwowo pod naszą bramką ( niepotrzebne wyjście Stacha i strzał w słupek ) a tak kontrowaliśmy mecz chociaż gospodarze postawili nam wyższe wymagania niż tydzień temu Lider Swarzędz.

Graliśmy 2x40' gdyż sędzia nie wiedział o zmianach jakie nastąpiły przed tym sezonem ( gramy 2x35' ). Dodatkowo Gibon dostał karę do końca meczu ( ok. 8' ) pomimo iż w nowych przepisach jest tylko kara 2'.

Za tydzień mecz z Lechem Poznań i na pewno będą duże emocje!

Pech Huberta!
Radość z udanego rozpoczęcia sezonu niestety została szybko zakłócona kontuzją Huberta który na wtorkowym treningu złamał kość promieniową. Hubert który zaliczył prawdziwe ,,wejście smoka" do naszej drużyny i w debiucie w meczu z Liderem był jednym z najlepszych na boisku teraz na chwilę ,,odpocznie" od piłki.