KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 30-03-2017 02:40
Następny mecz
LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

Porażka 0-4 z juniorami młodszymi.
Początek meczu to zdecydowana przewaga naszych starszych kolegów i po 14 min. traciliśmy już 4 bramki w tym dwie po rzutach karnych. Chyba byliśmy zbyt przestraszeni i nie podjęliśmy walki. Z czasem zaczęliśmy grać odważniej, szkoda że nie było tak od początku.
W drugiej połowie w której zagrały drugie 11-stki gra była wyrównana z lekką przewagą rocznika 2001 na początku i naszą na końcu tej części gry. Ta połowa zakończyła się bezbramkowo.

Teraz przed nami liga!

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 30-03-2017 00:09Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 0 Czytań - Drukuj
1 kolejka ligowa
Już w najbliższy weekend rozpoczynamy rundę rewanżową. Zmianie uległy terminy spotkań w pierwszej kolejce.

I tak nasz pierwszy zespół zagra w niedzielę o 16.00 z Liderem w Gnieźnie.

Nasz drugi zespół zagra nietypowo w poniedziałek o 18.00 w Kórniku. Wyjazd planowany jest na 16.00

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 28-03-2017 20:590 Komentarzy ˇ 8 Czytań - Drukuj
Sparingi
W środę o 20.00 zagramy sparing z Mieszko 2001. Szczegóły jutro.

Pierwotnie mieliśmy zagrać z Akademią Reissa jednak ten sparing zagramy we wtorek 11.04 o godz. 17.00

Plany treningowe 27 marzec - 2 kwiecień

W tym tygodniu trenujemy wg planu:

Grupa I

- poniedziałek 18.30-20.00

- środa - SPARING - MIESZKO 2001 ( 20.00-21.30 )

- czwartek 14.00-15.30

- sobota 11.00 - 12.00

- niedziela - mecz mistrzowski LIDER ( 16.00 )

Grupa II ( wszyscy poza klasą sportową )

- wtorek 17.00-18.30

- czwartek 18.30-20.00

-piątek 17.00-18.30

- MECZ MISTRZOWSKI ( poniedziałek 18.00 Kórnik - wyjazd z Gniezna 16.00 )

Zbiórka przed każdym treningiem 10 min. wcześniej w budynku klubowym.

Zwycięstwo z Koziegłowami
Udany sparing w wykonaniu naszego zespołu. Tradycyjnie na początku meczu tracimy bramkę i dużo czasu zajęło nam uporządkowanie gry. Z czasem, głównie dzięki Kwitkowi, przejęliśmy inicjatywę i wyszliśmy na prowadzenie. Druga połowa to już nasza dominacja co świadczy o dobrym przygotowaniu zespołu przed startem ligi. A rywal nie był słaby gdyż większość zawodników jeszcze jesienią występowała w Błękitnych Owińska.

Pewna wygrana
W kolejnym sparingu wysoko wygraliśmy z SKP Słupca. Tym razem przeciwnik był zdecydowanie łatwiejszy niż Górnik Konin. Pomimo to po raz kolejny źle weszliśmy w mecz i już w 3 min. straciliśmy bramkę. Koncentrację od początku meczu musimy poprawić!
Także do poprawy organizacja gry w środku pola gdyż chwilami wydarzeniami na boisku rządził chaos a nie nasze przemyślane działania. Na plus Kapi za asysty.

Przed ligą zagramy jeszcze sparing w najbliższą środę.

DRESY zamówione.
Zamówione zostały już dresy i ortaliony. Nie ma już możliwości na zmianę rozmiaru albo dodatkowe zamówienia.
Można natomiast jeszcze zmieniać rozmiar spodni treningowych ponieważ będą one zamówione za kilka dni.

Lista zawodników zamawiających dresy. Aktualizacja 26.03

Proszę o uzupełnianie wpłat.

UWAGA
Któryś z zawodników po sobotnim sparingu zabrał ortalion Dawcia ( rozmiar M - senior ) a zostawił swój ( xl - junior ).

Ten kto ma ten ortalion proszę o wymianę bezpośrednio z Dawciem.

Remis z Górnikiem
To był zdecydowanie najmocniejszy sparingpartner z dotychczasowych ( oczywiście nie licząc Akademii Reissa ) w tym okresie przygotowawczym. W pierwszej połowie długo nie mogliśmy wejść na właściwe obroty ale z czasem nasza gra była coraz lepsza. Druga połowa to dominacja gości chociaż długo skutecznie się broniliśmy.

Myślę że jeszcze nie raz zagramy z Górnikiem bo to zespół na zbliżonym do nas poziomem i takie sparingi są bardzo pożyteczne.

Wysoka wygrana
W kolejnym sparingu wysoko wygraliśmy z Pogonią Mogilno. Przeciwnik okazał się mało wymagający i na jego tle wszystkich można ocenić pozytywnie. Najmniej pracy mięli nasi bramkarze. Na wyróżnienie Miras za rajdy w drugiej połowie i Igor grający z meczu na mecz lepiej. Na plus także powrót Huberta po kontuzji.

Na minus ci którzy byli powołani na mecz a nie pojawili się na zbiórce bez usprawiedliwienia.