KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 23-10-2017 00:42

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

SPORT BM
To już ostatni tydzień rejestracji zawodników w aplikacji. Od listopada osoby nie zarejestrowane nie będą mogły uczestniczyć w treningach!!!

Rocznik 2002

- osoby które jeszcze nie zarejestrowały się w aplikacji ( Rusek )

- rocznik 2001

- osoby które jeszcze nie zarejestrowały się w aplikacji ( Patol, Eryk )

Rejestracja jest OBOWIĄZKOWA każdy musi jak najszybciej tego dokonać!!!

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 21-10-2017 22:330 Komentarzy ˇ 1 Czytań - Drukuj

- poniedziałek 20.00-21.30 - wspólnie gr. I i gr. II

- wtorek 20.00-21.30 gr. I ( plus Bili, Jachu, Ozil, Rusek, Bruno )

- środa 20.00-21.30 - wspólnie gr. I i gr. II

- czwartek 18.30-20.00 - wspólnie gr. I i gr. II

- piątek - mecz mistrzowski B2

-niedziela - mecz mistrzowski B1

Porażka po walce
Do Trzemeszna na pojedynek ze zdecydowanie najmocniejszym zespołem w naszej grupie jechaliśmy skazani na porażkę. Tym bardziej że byliśmy poważnie osłabieni zwłaszcza w obronie. Ale jak pokazał mecz nigdy nie należy się poddawać i całkiem niespodziewanie była nawet szansa na wywiezienie punktu z terenu lidera.
Mecz rozpoczął się niedobrze dla nas bo już pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się zdobyciem bramki. Ta bramka nie podłamała nasz zespół. W tej części stworzyliśmy sobie dwie znakomite sytuacje bramkowe. Najpierw Komar popisał się atomowym strzałem z dystansu a później Kaka znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W obu przypadkach golkiper Zjednoczonych pokazał dużą klasę.
W drugiej połowie atakowali gospodarze a my od czasu do czasu wyprowadzaliśmy groźne kontry. Szansa na remis była prawie do samego końca meczu gdy po błędzie w obronie straciliśmy drugą bramkę.
Za ten mecz jednak należą się duże brawa dla naszej drużyny.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 21-10-2017 22:05Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 40 Czytań - Drukuj
Porażka w Szamotułach
Bez punktów powróciliśmy z wyprawy do Szamotuł. Zwycięstwo gospodarzy w pełni zasłużone ale gdybyśmy w całym meczu tak grali jak pierwsze 20 min. drugiej połowy to kto wie czy to nie my cieszylibyśmy się ze zwycięstwa.
Pierwsza połowa wyrównana bez sytuacji bramkowych z jednej i drugiej strony. Jednak chwila nieuwagi z naszej strony między 26 i 27 min. i tracimy dwie bramki ( drugą bardzo kontrowersyjną ).
Początek drugiej połowy to zdecydowane ataki z naszej strony. Wreszcie gramy tak jak powinniśmy cały mecz. Już w pierwszej minucie Poter marnuje ,,setkę" ale chwilę później już się nie myli i łapiemy kontakt z przeciwnikiem. Łapiemy wiatr w żagle i wydaje się że remis jest w naszym zasięgu. Niestety gospodarze nas wyczekali i w odpowiednim momencie skontrowali strzelając trzecią bramkę. To był decydujący moment meczu i po tym ciosie już się nie podnieśliśmy.

To trzecia nasza porażka w tym sezonie i miejmy nadzieje że ostatnia.

Oceny za mecz z UKS-em

Są to oceny za 70 min. meczu i w zależności od decyzji o meczu mogą ulec zmianie ( jeżeli mecz będzie powtórzony lub dokończony )

Oceny za mecz z Wartą

UWAGA - SKŁADKI
Wszyscy i z rocznika 2001 i 2002 plus Poter wpłacają na konto 79 1090 2747 0000 0001 3125 8844

Planowa porażka z Wartą
W zaległym meczu z Wartą Poznań wysoko przegraliśmy w Poznaniu 1-6. Bez maksymalnego zaangażowania i walki WSZYSTKICH zawodników nie ma szansy na korzystny wynik z tak mocnym przeciwnikiem.
Na plus zdobyta bramka ( pierwsza w meczach z Wartą rocznik 2002 na dużym boisku) po ładnej akcji Dziora i Igora. Szansę miał także Poter na początku meczu ale jego strzał z 10 metra obronił bramkarz Warty.
Szkoda tak szybko straconej bramki po niepotrzebnym faulu w polu karnym.

Już w piątek szansa na rehabilitację. Zagramy w Szamotułach bardzo ważny mecz z SPN.

Oceny za mecz z Polonią

Pechowa Środa
Tylko remisem 2-2 zakończył się nasz mecz z Polonią Środa w rozgrywkach B1 juniora młodszego. Już w pierwszym meczu w Środzie który odbył się w sierpniu bardzo pechowo przegraliśmy 1-2 pomimo bardzo dużej przewagi. W rewanżu już tak dużej przewagi nie posiadaliśmy ale wydawało się że zwycięstwo będzie po naszej stronie. Niestety w ostatniej minucie pierwszej połowy tracimy kuriozalną bramkę i ponownie wracają koszmary z pierwszego meczu. Nadzieje odżywają jak zawodnik gości otrzymuje czerwoną kartkę ale po chwili po kontrze to Polonia prowadzi już 2-0. Kolejny cios otrzymujemy po nieodpowiedzialnym zachowaniu Klimy który także otrzymuje czerwoną kartkę i siły zespołów się wyrównały.
Ambitna pogoń naszego zespołu przyniosła efekt i po dwóch bramkach Komara doprowadziliśmy do remisu jednak tylko 1 punkt w dwumeczu z Polonią może mieć decydujący wpływ na losy awansu do grupy mistrzowskiej.

A za tydzień czeka nas wyjazd do Trzemeszna które jak na razie jest poza zasięgiem pozostałych zespołów.