KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 09-02-2016 16:40

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

Plany treningowe 8-13 luty
Grupa II

- wtorek 19.00-20.30 ( SP 2 )

- czwartek 18.30-20.00 ( hala Jolenty )

Grupa I ( wszyscy z klasy sportowej plus Kwitek, Dawcio, Ciacho, Domin, ew. Gibon - zawodnicy ci już nie przychodzą na trening do gr. II )

- poniedziałek 18.30 - 20.00 boisko Strumykowa

- środa 13.45-15.30 boisko Strumykowa

- piątek 15.30-17.00 boisko Strumykowa

- termin rezerwowy sobota

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 06-02-2016 16:080 Komentarzy ˇ 2 Czytań - Drukuj
Mieszko - MKP Wołów 1-3 ( 0-0 )
Tym razem zmierzyliśmy się z trampkarzami starszymi MKP Wołów, zespołem występującym w Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy. Graliśmy 2x40'. Zespół z Wołowa przewyższał nas fizycznie i motorycznie ale długo dotrzymywaliśmy im kroku ( 1 połowa ) a nawet wyszliśmy na prowadzenie po akcji Oliego i dobrym strzale Seby ( początek 2 połowy ). Szkoda dwóch pierwszych straconych bramek po błędach Stecia jednak ważniejsza jest nasza gra w polu a ta była już lepsza w porównaniu z pierwszymi sparingami. Problemem jest natomiast gra Kapiego i Albiego którzy nie przypominają zawodników z rundy jesiennej. Plus dla Marty która poważnie zgłosiła akces do pierwszego zespołu.

Przed nami jeszcze dużo sparingów i mm nadzieję że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 03-02-2016 18:51Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 74 Czytań - Drukuj
Porażka z Koziołkiem Poznań.
Wyniki w sparingach nie mają aż tak wielkiego znaczenia jednak druga porażka a co ważniejsze ciągle słaba gra nie napawają optymizmem. Wygląda to tak jakbyśmy przez dwa miesiące zapomnieli jak się gra w piłkę.

Czeka nas bardzo dużo pracy aby nie być na samym końcu grupy mistrzowskiej.

Klęska w Wągrowcu.
Takiej postawy naszego zespołu nie chciało by się nigdy oglądać. Bez zaangażowania, bez chęci do biegania. Mistrzami już jesteśmy ale w gadaniu, śmianiu się i przeszkadzaniu ale nie rywalowi ale kolegom na treningu. Tak grając będziemy mięli problem wygrać z kimkolwiek.
Wracając do meczu Zespół Akademii był o klasę lepszy od nas i zarówno gdy grały pierwsze składy ( 1 i 3 tercja ) jaki i gdy grały drugie składy ( 2 tercja ). Dla nas jedynym usprawiedliwieniem ( ale bardzo małym! ) było to że było to nasze drugie wyjście na boisko po dwóch miesiącach przerwy.

Za ten mecz wyróżnić można tylko Stecia i Chlebka ( dzięki nim nie przegraliśmy wyżej ) oraz Oliego który jako jedyny stwarzał zagrożenie pod bramką rywala.

Budzyń niestety nie zdobyty!
Drugie i szóste miejsce zajęliśmy w Noworocznym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Budzyń. To na pewno rozczarowanie gdyż nasz pierwszy zespół powinien wygrać ten turniej a drugi zespół był bardzo blisko awansu do półfinału.

Zacięta rywalizacja o zwycięstwo!
Bardzo zacięta była rywalizacja o zwycięstwo w rundzie jesiennej w naszym pierwszym zespole. Tak naprawdę o miejscach na podium zadecydował ostatni mecz z Liderem. Zdecydowanie łatwiej było wykazać się zawodnikom ofensywnym niż defensywnym ( w odróżnieniu od drugiego zespołu ) ale w Grupie Mistrzowskiej może właśnie obrońcy i bramkarze będą kluczem do sukcesu!

Ostatecznie zwycięzcą okazał się Kapi o jeden punkt wyprzedzając Gibona i Oliego.

Najlepszym strzelcem okazał się Gibon z 24 bramkami.

Zwycięstwo Stacha!
Aż 32 zawodników wystąpiło jesienią w rozgrywkach ligowych w drużynie Mieszko II. Związane to było m.in. z faktem wypożyczania na mecze zawodników z rocznika 2003 a także przyjścia do klubu kilku nowych zawodników.

Zwycięzcą punktacji na najlepszego zawodnika został kapitan zespołu Stachu który wyprzedził Mnicha i Dawcia.

Oceny za mecz z Liderem
Punktacja za ostatni mecz

Koziołek Poznań ostatnim finalistą.
Poznaliśmy ostatniego finalistę Grupy Mistrzowskiej trampkarza młodszego. Zarówno Lider jak i Salos nie wykorzystały szansy wysoko przegrywając wyjazdowe mecze w Gnieźnie i w Śremie z czego skorzystał właśnie zespół Koziołka Poznań.

Dla drużyny z Poznania będzie to debiut w LM podobnie jak dla Kłosa Budzyń.

A na wiosnę czekają nas wyjazdy:

- 4 x Poznań
- 1 x Owińska
- 1 x Śrem
- 1 x Budzyń

W sumie wszędzie blisko i zorganizowane grupy kibiców jak najbardziej pożądane! :-)

Komplet zwycięstw!
W zaległym meczu rundy jesiennej pewnie pokonaliśmy Lidera Swarzędz 8-2 ( 5-1 ). Dla nas był to mecz o prestiż dla gości mecz o ,,życie". Spotkanie stało na wysokim poziomie, goście walczyli bardzo ambitnie jednak jak u nas funkcjonują ,, skrzydła" to chyba jesteśmy nie do zatrzymania :-). Oli z Albim zagrali najlepszy mecz w tej rundzie. Tego właśnie brakowało w sparingu z Akademią.

Oczywiście cała 18-tka zasługuje na wyróżnienie a jeżeli jeszcze niektórzy poprawią motorykę to na wiosnę możemy być bardzo mocni jako cały zespół!