KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 03-08-2015 19:08

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

Plany treningowe 3 -7 sierpnia

W tym tygodniu trenujemy wg planu:

- poniedziałek 16.30-18.00 ( UWAGA -trening pół godziny wcześniej )

- wtorek 17.00-18.30 ( także trening bramkarski )

- czwartek 17.00-18.30 ( także trening bramkarski )

- piątek 17.00-18.30

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 03-08-2015 00:220 Komentarzy ˇ 1 Czytań - Drukuj
OBÓZ
Informacje dotyczące obozu.

WSZYSCY KTÓRZY JADĄ NA OBÓZ SĄ PROSZENI O UZUPEŁNIENIE SKŁADEK U PANI ANI ( 10 zł. za miesiąc )
( osoby które dołączyły do zespołu od tego roku płacą od miesiąca kwietnia )

Od września składki będą obowiązywać wszystkich zawodników.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 12-07-2015 14:10Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 82 Czytań - Drukuj
Zwycięstwo Alana przed Szelim.
Podsumowanie drugiego zespołu.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Zawodników od pierwszego do czwartego miejsca dzieliły tylko 3 punkty a piąty Bruno stracił szansę na zwycięstwo tylko dlatego że w ostatnim meczu zagrał w pierwszym zespole.

Wśród strzelców trzech zawodników Alan, Marcel i Szeli zdobyli po 3 bramki.

Wyróżniający się zawodnicy drugiego zespołu w nagrodę byli powoływani do pierwszego zespołu.

Oli przed Albim!
Przerwa wakacyjna to czas podsumowań.

Zaczynamy od pierwszego zespołu.

W klasyfikacji punktowej ostrą walkę o zwycięstwo stoczyli Oli z Albim. Lepszym o 1 punkt okazał się Oli. Szansę na włączenie się do walki o zwycięstwo miał Chlebek ale opuścił dwa mecze i stracił przez to dużo punktów. Na najniższym miejscu podium znalazł się Miras.
Na uwagę zasługują bardzo wysokie miejsca naszych nowych zawodników: Albiego ( 2m. ) i Zakiego ( 4m. ). Udanie do zespołu wprowadzili się także kolejni nowi Kaka, Dawid Cieciura i bramkarz Stachu.
Największy ,,zjazd" zanotował Basina ( - 10 miejsc ) a także Seba ( - 6 miejsc ).

Także Oli okazał się najlepszym strzelcem wyprzedzając Gibona.

Dresy
Wszyscy którzy otrzymali nowe stroje dokonują przymiarki i jeżeli coś nie pasuje to informacja do trenera na wtorkowym treningu.

Porażka i zwycięstwo.
W ostatniej kolejce rundy wiosennej nasz pierwszy zespół przegrał po dobrym meczu zwłaszcza w pierwszej połowie z aktualnym vice mistrzem Wielkopolski rocznika 2001 z SPN Szamotuły 1-4. Do przerwy było 0-0 a my stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych. Jedyną bramkę zdobył Dawid Cieciura.
Nasz drugi zespól pewnie 5-1 pokonał najsłabszy zespół w naszej grupie PS Gniezno. 6 zwycięstw i 2 porażki to bilans naszego zespołu który zapewnił drugie miejsce w grupie.

Dwie porażki w weekend.
W miniony weekend ponieśliśmy dwie porażki. Nasz drugi zespół przegrał w meczu ,,na szczycie" z Vitcovią Witkowo 1-4. Tym samym straciliśmy szansę na zwycięstwo w grupie. Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze a efektem dobrej gry była zdobyta bramka. Niestety z czasem coraz lepiej zaczęli grać goście i osiągnęli pewne zwycięstwo.
Podobnie zaprezentował się nasz pierwszy zespół. Początek meczu a właściwie cała pierwsza połowa to bardzo dobra gra z naszej strony. Szkoda nie wykorzystanych szans bramkowych gdyż powinniśmy prowadzić po pierwszej części spotkania. W drugiej połowie goście osiągnęli przewagę i dość łatwo dochodzili do sytuacji bramkowych i aż pięciokrotnie umieścili piłkę w naszej bramce.

Pogrom w Skórzewie
Miłe złego początki tak można najkrócej opisać nasz mecz w Skórzewie. Już w pierwszej minucie Oil wyprowadza nas na prowadzenie strzałem z dystansu. Przez 10 min. toczymy wyrównany pojedynek ale później gospodarze nas rozstrzelali.
Podobnie było w drugiej połowie. Dobre w naszym wykonaniu pierwsze 10 minut a później co akcja gospodarzy to bramka. Ostatecznie przegraliśmy 1-13 ( 1-7 )
Znakomicie spisuje się nasz drugi zespół który jest o krok od wygrania grupy. Tym razem po dobrej grze pewnie wygraliśmy w Niechanowie z Pelikanem 2-1. Wynik powinien być dużo wyższy jednak zwłaszcza w drugiej połowie nie wykorzystaliśmy kilka bardzo dobrych okazji.

Zwycięstwo i porażka.
Tym razem bardzo dobrze zaprezentował się nasz drugi zespół który po chyba najlepszym meczu w tym sezonie ( chociaż w Witkowie było także bardzo dobrze! ) wysoko wygrał z Huraganem Pobiedziska 4-1. A trzeba dodać że zespół był osłabiony i tylko z jednym rezerwowym.
Pierwszy nasz zespół pechowo przegrał 0-5 z Koziołkami Poznań. Pechowo gdyż po kilku minutach mogliśmy prowadzić nawet 3-0! ( m.in. nie wykorzystany karny! ), później straciliśmy dwie bramki w dwie minuty co nas wyraźnie podłamało. W drugiej połowie mieliśmy kilka ,,setek" ale w tym dniu nic nie chciało wpaść. A goście byli bardziej skuteczni. W tym meczu nie wystąpili nasi podstawowi zawodnicy Chlebek, Seba i Basina a Gibon i Oli nie dokończyli meczu przez kontuzje.

Wygrany sparing z Mieszko 2003
W rozegranym w poniedziałek sparingu pokonaliśmy naszych o rok młodszych kolegów z Mieszka 6-2 ( 5-1 )
Pomimo porażki należy pochwalić naszych młodszych rywali którzy debiutowali na dużym boisku.

A dla nas było to kolejne doświadczenie.

Mieszko - Obra Zbąszyń 5-0
To był nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Gdybyśmy wykorzystali połowę sytuacji bramkowych pewnie wynik byłby dwucyfrowy.
Ten mecz pokazał że mamy bardzo szeroką kadrę gdyż cała 18-ka zagrała bardzo dobrze a w obwodzie są następni zawodnicy którzy pewnie także wnieśli by na boisku swoje wartości.
Jedynym pechowcem tego meczu był Seba który już na początku meczu został brutalnie sfaulowany gdy znajdował się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i z kontuzją kolana musiał opuścić boisko.