KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 06-05-2016 22:33
Następny mecz
LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C2 Trampkarz "gr. M"

Witamy
"Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Kto wygra mecz?...Mieszko !!"

Koziołek Poznań - Mieszko I Gniezno
W sobotę 7 maja nasz pierwszy zespół zagra w Poznaniu z Koziołkiem Poznań. Mecz ten rozpocznie się o godz. 14.20.

Sprawy organizacyjne:

Zbiórka 12.30 budynek klubowy.
Zabieramy stroje meczowe, ochraniacze, DOWODY TOŻSAMOŚCI, a także ręczniki i klapki.

Jedziemy w niebieskich koszulkach Mieszka.

Powołania:

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 06-05-2016 20:15Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 19 Czytań - Drukuj
Mieszko II - Pelikan Niechanowo
W sobotę 7 maja o godz. 10.00 zagramy w Gnieźnie z Pelikanem Niechanowo.

Zbiórka godz. 9.00 w budynku klubowym.
Zabieramy stroje klubowe, ochraniacze, DOWODY TOŻSAMOŚCI.

Powołania:

UWAGA - SKŁADKI!
Opłata za dojazdy na treningi w miesiącu kwietniu wynosi 16 zł. za osobę.

Płatne do piątku 6 maja u Oliego.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 04-05-2016 20:380 Komentarzy ˇ 2 Czytań - Drukuj

- piątek 15.30-17.00

- sobota mecz z Koziołkiem Poznań ( Poznań 14.00 )

Grupa II

- czwartek 18.30-20.00

- piątek 17.00-18.30

- sobota mecz z Pelikanem Niechanowo ( Gniezno 10.00 )

Bez szans z Lechem.
Można powiedzieć że Lech Poznań pokazał nam miejsce w szeregu. To był nasz najsłabszy mecz w tej rundzie i porażka 0-6 to najniższy wymiar kary. Akademia i Lech są poza zasięgiem pozostałych rywali a dla nas pozostaje walka o najniższy stopień podium.
Odnośnie meczu. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja gospodarzy i gdyby nie Szymon mogło być jeszcze gorzej. Druga połowa już bardziej wyrównana z kilkoma naszymi wypadami pod bramkę Lecha ale także przegrana przez nas 0-2.

Za tydzień ostatni mecz pierwszej rundy z Koziołkiem Poznań i szansa na rehabilitację za ten mecz.

Punktacja za weekendowe mecze.
Ten weekend był bardzo udany dla naszych zespołów które odniosły dwa zwycięstwa.
Punktacja za mecze z Witkowem i Owińskami.

Od 0-3 do 4-3! Skuteczna pogoń naszego zespołu.
Prawdziwy horror zafundowali nasi zawodnicy w meczu z Błękitnymi Owińska. A wszystko na własne życzenie . Gdybyśmy wykorzystali sytuacje bramkowe w pierwszej połowie ( Albi, Kapi, Seba ) mogliśmy prowadzić a tak tracimy trzy bramki po szkolnych błędach i po pierwszej połowie przegrywamy 0-3.
Całkiem inny zespół wyszedł na drugą część meczu. Już w pierwszej akcji kolejna sytuacja sam na sam z bramkarzem Albiego i znowu nieskutecznie. Wreszcie Albi się przełamał, poprawił Chlebek a ostatnie dwa ciosy zadał Kapi który na razie idzie na króla strzelców!

Ten mecz to kolejna nauka dla naszego zespołu że trzeba walczyć do samego końca.

Pewna wygrana w Witkowie.
Wysokie zwycięstwo odniósł nasz drugi zespół w wyjazdowym meczu w Witkowie. Cały mecz przebiegał pod naszą kontrolą i gdybyśmy zaprezentowali lepszą skuteczność zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Już po pierwszej połowie prowadziliśmy 6-1 natomiast w drugiej połowie szansę gry otrzymali zawodnicy rezerwowi i nasza przewaga nie była już tak wyraźna ale i tą część gry zakończyliśmy zwycięstwem 2-1.

Z meczu na mecz zespół gra coraz lepiej i szansa na wygranie grupy ciągle istnieje. Jednak najważniejsze dla tej grupy zawodników jest systematyczny rozwój i walka o awans do pierwszego zespołu.

OBÓZ - SŁUBICE 2016!
W sierpniu jedziemy na obóz do Słubic. Termin obozu 15-21 sierpień.

Aktualnie jest 16 zawodników którzy zadeklarowali wyjazd na obóz. W związku z tym są jeszcze 4 wolne miejsca i osoby chętne mogą jeszcze zapisać się na obóz.

Koszty obozu: 510 zł. za zakwaterowanie i wyżywienie plus koszty dojazdu i inne. Całkowity koszt powinien wynieść ok. 700 zł. i będzie znany gdy będzie już znana liczba uczestników obozu.