KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 15-07-2018 23:24

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

UWAGA
Do treningów powracamy zgodnie z planem 16 lipca ( najprawdopodobniej godz. 20.00 ).

Jeżeli jakiś zawodnik wyjeżdża na wakacje itp. i nie będzie obecny na treningach proszę o informację sms z podaną datą nieobecności ( OBOWIĄZKOWO i jak najszybciej ).

Planowany obóz dochodzeniowy ( 30 lipiec - 3 sierpień )

Start ligi 15 sierpień.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 07-07-2018 15:330 Komentarzy ˇ 10 Czytań - Drukuj
2018 minut w sezonie Huberta
Na koniec podsumowań minuty gry poszczególnych zawodników na wiosnę i w całym sezonie 2017/2018 łącznie w zespołach B1 i B2 ( bez uwzględnienia zawodników z rocznika 2001 )

Wynik powyżej 2000 minut jaki osiągnął Hubert to bardzo dobry rezultat. Wyniki pomiędzy 1500 a 2000 także możemy zaliczyć do bardzo dobrych, między 1000 a 1500 do średnich, między 500 a 1000 do przeciętnych a poniżej 500 minut na rok do słabych wyników.
Oczywiście różne były przypadki. Niektórzy byli kontuzjowani, niektórzy grali tylko jedną rundę.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 07-07-2018 14:17Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 75 Czytań - Drukuj
Podsumowanie B1 - Szeli, Kwitek i Dodo najlepsi
Start w rozgrywkach B1 od początku traktowaliśmy bardziej treningowo. Świadczyć może o tym że w 12 meczach wystąpiło aż 38 zawodników. W rundzie jesiennej trzon drużyny stanowili zawodnicy z rocznika 2001 natomiast na wiosnę w miarę regularnie grało tylko dwóch zawodników ( Komar i Janek ). Pozostali z rocznika 2001 ( Seki, Kaka, Nowik, Sawron ) zagrali tylko symbolicznie. Dodatkowo w większości meczy w bramce mieliśmy zawodnika z pola ( Kęczek, Chlebek ) albo z zespołu trampkarzy ( Grajek ). Mający być bramkarzem nr 1 Kuba Woźniak całą wiosnę leczył kontuzję. Dlatego 5 miejsce w lidze należy uznać za dobre a zespoły które nas wyprzedziły były poza naszym zasięgiem.

Indywidualnie wyróżnić należy trójkę Szeliego, Kwitka i Dodo. Najlepszymi strzelcami okazali się Dodo i Hubi po 3 bramki.

Doświadczenie zdobyte w tych rozgrywkach powinno procentować w przyszłym sezonie.

Sezon 2017/2018 B2
Hubi i Miras okazali się najlepszymi zawodnikami w sezonie 2017/2018 który zakończył się awansem do ligi wojewódzkiej. W sumie w 19 meczach zagrało aż 35 zawodników. Hubert jak na kapitana przystało wygrał klasyfikację punktową i zagrał najwięcej minut. Najlepszym strzelcem został Gibon który jednak mógłby mieć zdecydowanie lepszy dorobek gdyby nie zawiesił treningów na prawie dwa miesiące.

Niektórzy zawodnicy grali dużo spotkań w drużynie B1 i ich miejsce jest trochę zaniżone ale wszystko to wyrówna się w nowym sezonie gdy wystartujemy tylko w jednej lidze.

Podsumowanie - B2 Miras liderem
W rundzie wiosennej nasz zespół B2 rozegrał tylko 9 spotkań a pomimo tego aż 33 zawodników zagrało w tych meczach. Trzech z nich to były ,,wypożyczenia" z młodszych zespołów na pozycji bramkarza ( Grajek, Budasz, Chlebek - chwilowy powrót ) w związku z kontuzją Stacha.

W klasyfikacji punktowej i minutowej zwyciężył Miras który od zawsze był w czołówkach klasyfikacji aż wreszcie zdystansował wszystkich. Trochę pomogły mu w tym absencje w jednym meczu będących w czołówce Mnicha ( choroba ), Kapiego ( kontuzja ) a zwłaszcza Hubiego ( zagrał w zespole B1 ). Wysoko w klasyfikacjach znajduje się także Kęczek który także okazał się najlepszym strzelcem zespołu. Dużą część sezonu przez kontuzję stracili Stachu i Jachu.

Największe rozczarowanie to postawa niedawnych liderów zespołu Gibona, Albiego i Potera.

Natomiast dobrze do drużyny wprowadzili się nowi zawodnicy Domin i Dodo ( z rocznika 2003 ) i Wiśnia który wcześniej nigdzie nie grał.

WAKACJE
Zakończyliśmy sezon 2017/2018. Przed nami 2 tygodnie wakacji. W tym czasie najlepiej ,,zapomnieć' o piłce ale jak najbardziej aktywnie wypoczywając.

Do treningów powracamy w poniedziałek 16 lipca.

Po raz pierwszy tak szybko rozpoczniemy rozgrywki ligowe. Najprawdopodobniej I kolejka zostanie rozegrana już 15 sierpnia. Przygotowania do sezonu będą więc krótkie ale intensywne.

Planowany jest obóz dochodzeniowy ( 30 lipiec - 3 sierpień ) a także kilka sparingów.

Oceny za mecz ze Spartą ( B1 )

Zwycięstwo na zakończenie ( B1 )
W ostatnim meczu sezonu 2017/2018 pewnie pokonaliśmy w Obornikach miejscową Spartę 4-1. To zwycięstwo przesunęło nas w tabeli na 5 miejsce co należy uznać za dobry wynik zwłaszcza biorąc pod uwagę że graliśmy młodszym rocznikiem.
Co do meczu to cieszy zwycięstwo po dobrej grze oraz to że mecz zakończyliśmy bez kontuzji pomimo brutalnej gry gospodarzy. Celował w tym zwłaszcza kapitan Sparty Mikołaj Lis ( dostał czerwoną kartkę ) i grający na ,,lewej karcie" Filip Jeneralczyk.

Oceny za mecz z Tarnovią ( B1 )

Oceny za mecz z Owińskami ( B2 )

Wygrana po dobrym meczu ( B1 )
Nasz drugi zespół po kilku wysokich porażkach ma udaną końcówkę sezonu. Po dobrym meczu wysoko pokonaliśmy zespół Tarnovi 4-1.
Pierwszą bramkę zdobyliśmy po dobrej akcji Dodo i strzale Komara. Drugą bramkę zdobył już sam Dodo który grał dzisiaj popisową partię.
Drugą połowę rozpoczynamy kolejną bramką tym razem Biliego po rzucie rożnym Potera. Później mamy bramkę dla gości po rzucie karnym po faulu Szeliego. Ostatnie słowo należy do nas i po kolejnej akcji Dodo bramkę zdobywa Miłosz.

Za tydzień zagramy ostatni mecz w Obornikach i warto powalczyć o zwycięstwo.