KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 23-01-2018 16:35

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Zwycięstwo na zakończenie
Zwycięstwem 2-0 z UKS Śrem zakończyliśmy rundę jesienną w rozgrywkach I ligi okręgowej juniora młodszego B2. Mecz trwał tylko 15 min. gdyż było to dokończenie spotkania z października. Już w pierwszej akcji bramkę mógł strzelić Szeli po rożnym Gibona. Chwilę później błąd obrońcy gości wykorzystał Kęczek.
Trzeba przyznać że goście pomimo osłabienia mocno nas napierali i zagrali lepiej niż w pierwszym meczu. Mecz przebiegał w nerwowej atmosferze ale dla nas najważniejsze było zwycięstwo i je osiągnęliśmy.

Po meczu ligowym zagraliśmy sparing który na szczęście przebiegał już w sportowej atmosferze i ligowe emocje zeszły na bok.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 25-11-2017 16:53Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 69 Czytań - Drukuj
Gramy w Lidze Mistrzów!!!
Sytuacja naszego zespołu B1 zmienia się jak w kalejdoskopie. Najpierw był awans, później okazało się że niestety przez walkower w meczu Lider - Koziołek nie awansowaliśmy do grupy mistrzowskiej.
Okazało się jednak że to co los nam odebrał ( czytaj WZPN ) to później ten los nam zwrócił. W meczu Warta Sieraków - Tarnovia Tarnowo Podgórne ( 2-0 ) w drużynie Warty zagrał nieuprawniony zawodnik i WZPN zweryfikował wynik meczu na walkower dla gości. Tym samym w tabeli zespołów z trzecich miejsc wyprzedziliśmy Sieraków i jesteśmy w Lidze Mistrzów!

To są już chyba ostateczne rozstrzygnięcia i nic niespodziewanego się nie wydarzy.

A z kim zagramy w Lidze Mistrzów?

Oceny za mecz z Koziołkiem ( B2 )

Szkoda że to już koniec
Bardzo dobra gra w ostatnich meczach znalazła potwierdzenie w zaległym meczu z 1 kolejki z Koziołkiem Poznań. Zwycięstwo 9-0 jest naszym najwyższym wynikiem w tej rundzie. W tym meczu zagrała cała osiemnastka i wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze. Bramki dla nas strzelało aż 6 zawodników i to także świadczy o sile zespołu.
Jedyny minus za ten mecz to ogromna ilość spalonych w naszym wykonaniu.

Przed nami jeszcze dogrywka meczu z UKS Śrem która odbędzie się w sobotę 25 listopada o godz. 12.00

Oceny za mecz z Lechitą Kłecko ( B1 )

Oceny za mecz z Owińskami ( B2 )

Odroczony awans
Przed meczem z Lechitą Kłecko wszystko wydawało się jasne. Wygrywamy mecz i wiosną gramy w Grupie Mistrzowskiej. Cel ten pomimo początkowych problemów został osiągnięty. Niestety WZPN zweryfikował wynik meczu Lider - Koziołek ( na boisku 3-4 ) na walkower 3-0 dla Lidera i w dalszym ciągu nasz awans nie stał się faktem. Teraz musimy czekać na wyniki innych spotkań i w tej i następnej rundzie i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia.

A wracając do meczu początek nie był najlepszy w naszym wykonaniu i dwa razy od utraty bramki ratował nas Stachu. Później sprawy w swoje ręce wziął Komar strzelając 3 bramki i przy czwartej asystując.
Druga połowa to już nasza zdecydowana dominacja wysokie zwycięstwo stało się faktem.

Forma w górę!
Błękitni Owińska zawsze były dla nas niewygodnym przeciwnikiem. Pamiętamy porażkę 0-2 w ubiegłym sezonie, zwycięstwo 4-3 po szalonym meczu ( 0-3 do przerwy ), czy 1-1 w Owińskach rok temu.
Tym razem dominacja naszego zespołu nie podlegała dyskusji. Od początku bardzo dobrze w ofensywie grał kwartet Poter, Gibon, Kapi, Kęczek ( o czym powiedział także oglądający mecz trener seniorów Mariusz Bekas! ) i co chwila pod bramką gości dochodziło do gorących spięć. Niestety skuteczność nie była na najwyższym poziomie. Kilkanaście okazji i tylko jedna zdobyta bramka a do tego goście w pierwszym wypadzie pod nasze pole karne doprowadzają do remisu. Na szczęście wreszcie zaczynamy strzelać bramki ( super akcja na 3-1 Kęczek - Gibon )
Druga połowa to już ogromna nasza przewaga i ładne bramki po jeszcze ładniejszych akcjach.

Przed nami jeszcze dwa mecze ligowe ( w tym dokończenie meczu z UKS Śrem ) i w takiej formie powinniśmy zagrać kolejne ciekawe mecze.

Oceny za mecz z Unią Swarzędz

Liga Mistrzów tuż tuż ( B1 )
To był najważniejszy mecz w rundzie jesiennej dla obydwu zespołów. Zarówno Unia Swarzędz jak i my aby myśleć o awansie musieliśmy ten mecz wygrać. Przed meczem okazało się że w tym spotkaniu wystąpimy poważnie osłabieni ( powołania do juniora starszego, kontuzje itp. ). Znakomicie jednak starszych kolegów zastąpili zawodnicy z drużyny B2 którzy akurat mięli pauzę w lidze ( w sumie aż 13 zawodników ).
Od początku zaatakowaliśmy gospodarzy i już w 5 min. objęliśmy prowadzenie po strzale Kaki i dobitce Potera. Szybko jednak po naszym niezdecydowaniu w polu bramkowym straciliśmy prowadzenie. Jednak to my w tym meczu prowadziliśmy grę czego efektem była kolejna bramka po akcji Potera z Komarem.
Drugą połowę zaczęliśmy zmienionym składem i niestety stratą bramki. Jednak ta bramka tylko nas zmotywowała. Graliśmy dobrze w obronie i wyprowadzaliśmy zabójcze kontry w których brylował duet Kapi - Kęczek. I tylko szkoda że nie wykorzystaliśmy kilka setek a w co najmniej trzech przypadkach sędzia błędnie odgwizdał spalonego gdy nasi zawodnicy wychodzili sam na sam z bramkarzem Unii.
Jednak najważniejsze że zagraliśmy bardzo dobry mecz i osiągnęliśmy zasłużone zwycięstwo.

To zwycięstwo bardzo przybliżyło nas do gry w grupie mistrzowskiej. To co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe aktualnie jest na wyciągnięcie ręki.