KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 15-07-2018 23:23

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Oceny za mecz z AP Reissa ( B1 )

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 23-05-2018 16:49Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 96 Czytań - Drukuj
Oceny za mecz z UKS-em ( B2 )

Bez szans z Akademią ( B1 )
W pierwszym meczu rundy rewanżowej I ligi okręgowej B1 wysoko przegraliśmy z liderem rozgrywek AP Reissa 0-8. Jest to jak na razie najwyższa nasza porażka w tegorocznych rozgrywkach. Jeszcze pierwsza połowa była w naszym wykonaniu pozytywna zwłaszcza w obronie.
W drugiej połowie dominacja gości była bezdyskusyjna ale waśnie w niej mieliśmy trzy ,,setki'' Wiśni i strzał głową Dodo. Pomimo tak wysokiej porażki na plus postawa linii obrony a czym wyżej było niestety słabiej.

Liga Wojewódzka tuż tuż ( B2 )
Bardzo ważne zwycięstwo odniósł nasz zespół w Śremie z UKS-em Śrem. Pomimo że na mecz pojechaliśmy tylko w trzynastu bez kilku podstawowych zawodników, od początku dyktowaliśmy warunki gry na boisku. Szybko naszą przewagę udokumentowaliśmy strzeloną bramką po indywidualnej akcji Potera. Chwilę później było jeszcze lepiej bo zawodnik gospodarzy faulował będącego na stóprocentowej pozycji Kęczka za co słusznie otrzymał czerwoną kartkę. Z przewagą jednego zawodnika graliśmy tylko kilka minut gdyż sędzia nie wiadomo dlaczego po zwykłym faulu Domina w środkowej strefie boiska pokazał mu czerwoną kartkę i siły drużyn się wyrównały. To jednak nie zmieniło obrazu meczu a nasze ataki zostały uwieńczone dwoma golami Kęczka. Dodatkowo dopisało nam szczęście gdy gospodarze wykonywali rzut karny ale strzał zawodnika UKS-u na bramkę debiutującego w naszym zespole Filipa Budasza był niecelny.
Druga połowa zaczęła się kuriozalną bramką Kęczka w 12 sekundzie po wznowieniu gry, po chwili poprawił Basina a sprawę zakończył efektownym uderzenie Poter. Jeszcze mieliśmy kilka wyśmienitych sytuacji a mecz zakończył się honorową bramką dla gospodarzy ( sytuacja sam na sam z Filipem ).

Po tej wygranej już tylko 1 punktu brakuje nam do awansu do ligi wojewódzkiej a przed nami jeszcze trzy mecze.

Oceny za mecz z Wartą ( B2 )
Oceny za mecz z Wartą

Pogrom z Wartą ( B2 )
Trudno cokolwiek powiedzieć po takim meczu. Tak naprawdę mecz przegraliśmy już przed pierwszym gwizdkiem. Po 12 minutach przegrywaliśmy już 0-5 i mogliśmy tylko prosić o najniższy wymiar kary. Większość bramek traciliśmy po koszmarnych błędach indywidualnych.

Teraz musimy szybko wrócić na właściwe tory bo nasz cel czyli awans do ligi wojewódzkiej jest najważniejszy.

Oceny za mecz z AP Reissa ( B2 )

Zwycięstwo ze Spartą! ( B1 )
W pojedynku ze Spartą Oborniki na boisku byliśmy bardzo blisko zwycięstwa. Niestety szansę tą straciliśmy w doliczonym czasie gry. Jak się jednak okazało w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik i wynik tego spotkania został zweryfikowany jako walkower dla Mieszka.

W ten sposób zdobyliśmy 3 punkty i w tabeli przesunęliśmy się na 6 miejsce.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 11-05-2018 21:230 Komentarzy ˇ 25 Czytań - Drukuj
Porażka z Akademią ( B2 )
Z dużymi nadziejami jechaliśmy do Kiekrza na kolejny mecz z naszym odwiecznym przeciwnikiem Akademią Reissa. Nasze nadzieje w znacznym stopniu osłabły na skutek kłopotów kadrowych zwłaszcza w obronie i na bramce. Okazało się że granie nie na swoich pozycjach z tak mocnym przeciwnikiem nie może zakończyć się sukcesem.
Wydaje się że w tym meczu zagraliśmy zbyt odważnie i traciliśmy bramki po szybkich kontrach gospodarzy. Kilku zawodników jednak zaprezentowało się bardzo dobrze i jest to duży plus tego meczu. Dla nas najważniejsze mecze jeszcze przed nami i w nich musimy szukać punktów.

A już w niedzielę mecz z absolutnym liderem Wartą Poznań.

Oceny za mecz ze Spartą
Oceny za mecz ze Spartą Oborniki

Pierwszy punkt ( B1 )
Można powiedzieć że wreszcie zaczęliśmy punktować. Remis 3-3 ze Spartą Oborniki trochę pechowy gdyż prowadzenie straciliśmy w doliczonym czasie gry jednak od czegoś trzeba zacząć. Jak tak będziemy grać jak ze Spartą to jeszcze kilka punktów powinniśmy zdobyć.
Na uwagę zasługują dwa powroty Chlebka i Igora i były to powroty udane.

Teraz zespół B1 czeka pauza i następny mecz zagramy za dwa tygodnie.