KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 15-07-2018 23:25

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Oceny za mecz z Tarnovią

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 06-05-2018 00:17Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 80 Czytań - Drukuj
Oceny za mecz z Trzemesznem ( B1 )

Ciągle bez punktów ( B1 )
Porażką 0-3 z Tarnovią Tarnowo Podgórne zakończył się się nasz kolejny występ w I lidze okręgowej B1. Mecz ten odbył się na sztucznym boisku w Baranowie. Była to już nasza piąta porażka. Wynik 0-3 zapewne o tym nie świadczy jednak właśnie w tym meczu, z dotychczas rozegranych, byliśmy najbliżej zdobyczy punktowej. Pierwsza połowa była wyrównana z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Druga połowa to już nasza dominacja jednak w piłce liczą się zdobyte bramki. A w tym elemencie gospodarze byli bardzo skuteczni i wykorzystali nasze błędy.
Kto wie jakim wynikiem zakończyłby się mecz gdyby sędzia niesłusznie nie uznał bramki Szeliego po zagraniu Mirasa odgwizdując spalonego. To był punkt zwrotny w meczu niestety na niekorzyść dla nas.

Trzeba także dodać że zespół Tarnovii w tym meczu wystąpił mocno wzmocniony pięcioma zawodnikami z podstawowego składu juniora starszego występującego w lidze wojewódzkiej który akurat miał w tej kolejce przełożony mecz.

A już w niedzielę ostatni mecz w pierwszej rundzie ze Spartą Oborniki.

Kolejna porażka ( B1 )
Nie udało się sprawić niespodzianki w pojedynku z jednym z faworytów I ligi okręgowej B1 Zjednoczonymi Trzemeszno. W pierwszej połowie goście przejęli inicjatywę i skutecznie nas punktowali. Tylko raz zagroziliśmy bramce Zjednoczonych po strzale Dodo.
Druga połowa lepsza w naszym wykonaniu chociaż i w niej nie stworzyliśmy sobie klarownych sytuacji.

W następnym tygodniu czekają nas dwa mecze w lidze B1 z Tarnovią i Spartą Oborniki i może wreszcie przełamiemy złą passę.

Moc maksymalna i wskaźnik zmęczenia
Rast test wykonała tylko wybrana ósemka zawodników.Najwyższą moc maksymalną osiągnął Albi przed Basiną i Kęczkiem. Jego wynik był także najlepszy w porównaniu z JS.

Wskaźnik zmęczenia najlepszy u Mnicha, następni to Hubi i Miras. Najsłabiej u Albiego, Wiśni i Basiny. Im niższy wskaźnik tym lepsze wytrenowanie organizmu. W tym teście Mniszek pobił wszystkich także z JS włącznie!
Wyniki od 0 do 9,99 - dobry wskaźnik powyżej 10 zły.

Testy - bieg na 30 metrów
W teście na 30 metrów najlepsi byli sprinterzy: Wiśnia, Albi, Miłosz, Kęczek. W czołówce także Szymek. Najwolniej Mniszek.

W porównaniu z JS tylko Nowik miał lepszy wynik 4.00

Testy - bieg na 15 metrów
W tym teście najlepsi okazali się Kęczek, Wiśnia i Basina. Zaskoczenie to wysokie miejsca Szymka i Kwitka. Tym razem zwycięzca 5 metrów Ciacho był ostatni?!

W JS najszybszy był Kaka 2,20

Testy - bieg na 5 metrów
Wyniki w tym teście są dużym zaskoczeniem. Najlepsze wyniki zanotowali Ciacho i Szymek którzy jako jedyni zanotowali wyniki poniżej 1 sekundy. Dopiero za nimi Kęczek, Wiśnia, Miras, Poter, Albi, Basina, Stachu.

Także w juniorze starszym nikt nie miał czasu lepszego od Ciacha i Szymka ( najlepszy Nowik 0,99 )

Oceny za mecz z AP Reissa ( B1 )

Jeszcze nie teraz.
W pierwszym meczu z planowanych trzech z AP Reissa przegraliśmy w Kiekrzu 0-2. Ten pojedynek rozgrywany był w lidze B1 chociaż jak te dwa zespoły zagrają za dwa tygodnie w lidze B2 składy będą bardzo zbliżone. Pomimo porażki należą się pochwały za ten mecz. Zwłaszcza pierwsza połowa pomimo gry pod bardzo silny wiatr była dla nas udana. Idealną sytuację bramkową miał Wiśnia który jednak strzelił na poprzeczką. A w naszej bramce dobrze bronił Kęczek który z konieczności ( kontuzja Stacha ) musiał stanąć między słupkami.
W drugiej połowie niestety nasza obrona nie była już tak szczelna. Z drugiej strony stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych jednak i Gibon i Mnichu i zwłaszcza Albi dokonywali złych wyborów w polu karnym Akademii.

Martwi kontuzja Sekiego, kolejna już w naszym zespole.

A w sobotę kolejny pojedynek w lidze B1 ze Zjednoczonymi Trzemeszno w którym szansę udowodnienia przydatności do zespołu otrzymają kolejni zawodnicy.