KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 26-04-2018 23:15

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Oceny za mecz z Koziołkiem

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 01-11-2017 15:45Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 127 Czytań - Drukuj
Oceny za mecz z Mosiną ( B2 )
Oceny za mecz z Mosiną

Wysoka wygrana z Koziołkiem.
Przy bardzo silnym wietrze przyszło nam zmierzyć się w kolejnym meczu mistrzowskim z Koziołkiem Poznań.
W pierwszej połowie grając z wiatrem w pełni wykorzystaliśmy warunki pogodowe aplikując rywalowi cztery bramki nie tracąc żadnej.
Druga połowa z optyczną przewagą gości z Poznania co pozwoliło nam grać z kontry i szkoda że wykorzystaliśmy tylko jedną okazję gdyż można było poprawić sobie bilans bramkowy.
Zespół Koziołka bardzo ,,leży" naszemu zespołowi a zwłaszcza Patolowi który strzelił w dwóch meczach aż 6 bramek.

A teraz przed nami najważniejszy mecz rundy jesiennej z Unią w Swarzędzu.

Strzelanina z Mosiną
Aż dziesięć bramek zobaczyliśmy w pojedynku naszego zespołu z Orlikiem Mosiną. Nasze zwycięstwo 7-3 można podsumować krótko. Cieszy gra zespołu w ofensywie natomiast martwi gra w defensywie całego zespołu.

Początek meczu ułożył się dla nas bardzo dobrze bo już w 3 min. strzał Kapiego ręką obronił obrońca gości za co otrzymał czerwoną kartkę. Niestety Hubi przestrzelił karnego i jeszcze długo nie mogliśmy otworzyć wynik meczu. Dopiero w 15 min. strzelamy pierwszą bramkę po akcji Dziora i strzale głową Froda. Następne dwie bramki są autorstwa duetu Kapi-Gibon i prowadzimy do przerwy 3-0 choć goście wyprowadzili kilka groźnych kontr.
W drugiej połowie szybko podwyższamy do 5-0 i wtedy w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie co bardzo szybko wykorzystali goście. Momentami broniliśmy tylko 3-4 zawodnikami co szybko wykorzystali przyjezdni mający bardzo szybkich napastników.

Teraz przed nami pauza w rozgrywkach a następny mecz zagramy za dwa tygodnie.

Oceny za mecz z Trzemesznem ( B1 )
Oceny za mecz z Trzemesznem

Oceny za mecz z SPN
Oceny za mecz z SPN ( B2 )

Porażka po walce
Do Trzemeszna na pojedynek ze zdecydowanie najmocniejszym zespołem w naszej grupie jechaliśmy skazani na porażkę. Tym bardziej że byliśmy poważnie osłabieni zwłaszcza w obronie. Ale jak pokazał mecz nigdy nie należy się poddawać i całkiem niespodziewanie była nawet szansa na wywiezienie punktu z terenu lidera.
Mecz rozpoczął się niedobrze dla nas bo już pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się zdobyciem bramki. Ta bramka nie podłamała nasz zespół. W tej części stworzyliśmy sobie dwie znakomite sytuacje bramkowe. Najpierw Komar popisał się atomowym strzałem z dystansu a później Kaka znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W obu przypadkach golkiper Zjednoczonych pokazał dużą klasę.
W drugiej połowie atakowali gospodarze a my od czasu do czasu wyprowadzaliśmy groźne kontry. Szansa na remis była prawie do samego końca meczu gdy po błędzie w obronie straciliśmy drugą bramkę.
Za ten mecz jednak należą się duże brawa dla naszej drużyny.

Porażka w Szamotułach
Bez punktów powróciliśmy z wyprawy do Szamotuł. Zwycięstwo gospodarzy w pełni zasłużone ale gdybyśmy w całym meczu tak grali jak pierwsze 20 min. drugiej połowy to kto wie czy to nie my cieszylibyśmy się ze zwycięstwa.
Pierwsza połowa wyrównana bez sytuacji bramkowych z jednej i drugiej strony. Jednak chwila nieuwagi z naszej strony między 26 i 27 min. i tracimy dwie bramki ( drugą bardzo kontrowersyjną ).
Początek drugiej połowy to zdecydowane ataki z naszej strony. Wreszcie gramy tak jak powinniśmy cały mecz. Już w pierwszej minucie Poter marnuje ,,setkę" ale chwilę później już się nie myli i łapiemy kontakt z przeciwnikiem. Łapiemy wiatr w żagle i wydaje się że remis jest w naszym zasięgu. Niestety gospodarze nas wyczekali i w odpowiednim momencie skontrowali strzelając trzecią bramkę. To był decydujący moment meczu i po tym ciosie już się nie podnieśliśmy.

To trzecia nasza porażka w tym sezonie i miejmy nadzieje że ostatnia.

Oceny za mecz z UKS-em

Są to oceny za 70 min. meczu i w zależności od decyzji o meczu mogą ulec zmianie ( jeżeli mecz będzie powtórzony lub dokończony )

Oceny za mecz z Wartą

Planowa porażka z Wartą
W zaległym meczu z Wartą Poznań wysoko przegraliśmy w Poznaniu 1-6. Bez maksymalnego zaangażowania i walki WSZYSTKICH zawodników nie ma szansy na korzystny wynik z tak mocnym przeciwnikiem.
Na plus zdobyta bramka ( pierwsza w meczach z Wartą rocznik 2002 na dużym boisku) po ładnej akcji Dziora i Igora. Szansę miał także Poter na początku meczu ale jego strzał z 10 metra obronił bramkarz Warty.
Szkoda tak szybko straconej bramki po niepotrzebnym faulu w polu karnym.

Już w piątek szansa na rehabilitację. Zagramy w Szamotułach bardzo ważny mecz z SPN.