KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 18-11-2018 01:38

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Najnowszy Użytkownik: DwightCrign

Znamy wszystkich uczestników Grupy Mistrzowskiej!
Niespodzianki, sensacje, tak można podsumować tegoroczne rozgrywki grupowe młodzika młodszego. Tylko trzy zespoły z poprzedniego sezonu uzyskały ponowny awans do grona ośmiu najlepszych zespołów Wielkopolski. Są to Mieszko Gniezno ( 3 miejsce w poprzednim sezonie ), UKS Szóstka Śrem ( 4 miejsce ) i Nielba Wągrowiec ( 5 miejsce ). Sensacją jest na pewno wyeliminowanie Lidera Swarzędz ( 6 miejsce ) do czego przyczynił się nasz zespół a także niesprawiedliwy podział grup. Odpadły także GSS Grodzisk i Grom Dopiewo ale te zespoły były tylko tłem dla najlepszych. Dwa najlepsze zespoły z poprzedniego sezonu czyli Warta Poznań i Lech Poznań wystartowały w roczniku starszym 2001.

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 12-11-2013 23:30Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 371 Czytań - Drukuj
Adam Kowalski i Kacper Zimmer zwycięzcami naszych klasyfikacji.
Zakończyliśmy rundę jesienną sezonu 2013/2014 więc kończymy naszą zabawę na najlepszego strzelca i asystenta. Podkreślam że jet to zabawa gdyż żeby ktoś mógł zaliczyć asystę czy zdobyć bramkę pracuje cały zespół od bramkarza poczynając. Niekiedy ktoś kto nawet nie dotknął piłki w danej akcji miał jednak duży wpływ na zdobycie bramki przez odpowiedni ruch, skupienie obrońców na sobie itp.
W ostatnim meczu bramki zdobyli Gibon, Kapi, Oli i samobójcza a asysty zaliczyli Kapi, Gibon, Oli i Niko.

Poznaliśmy pierwszych rywali.
Przedostatnia kolejka przyniosła rozstrzygnięcia w większości grup młodzika młodszego. Na wiosnę spotkamy się ze starymi znajomymi z Nielby Wągrowiec i Szóstki Śrem, po roku przerwy znowu zawalczymy z Akademią Reissa, ale także spotkamy się z kompletnymi debiutantami z SPN Szamotuły i Skry Wielkopolskiej Otusz. Pozostały jeszcze dwa wolne miejsca i pięć zespołów o nie walczące.

ZWYCIĘSTWO NA ZAKOŃCZENIE
To już był ostatni mecz w rundzie jesiennej naszego zespołu. Obawy przed meczem były, ale dotyczyły one głównie pogody. Na szczęście tylko trochę pokropiło. Sam mecz należy ocenić pozytywnie, pewnie pokonaliśmy w Witkowie gospodarzy 4-1. Pierwszą bramkę strzeliliśmy już w 20 sekundzie a jedyną bramkę straciliśmy w ostatnie minucie gry. Na mokrym i nierównym boisku przeprowadziliśmy wiele ciekawych akcji i w pełni zadowoleni opuszczaliśmy pochmurne Witkowo. A teraz czekamy na wyłonienie wszystkich naszych przeciwników w grupie mistrzowskiej.

KAPI GOL!
To był udany sparing. W środę zagraliśmy w Pobiedziskach, graliśmy pierwszą połowę 25 minut i drugą 35 minut aż zapadł zmrok choć chęci do gry u naszych chłopców jeszcze były duże. Pojechaliśmy tylko w dziewięciu ( w ostatniej chwili dowołany został Gibon żeby był komplet ). Wynik nie był ważny a taki sparing daje więcej niż trening. Zaskoczył skutecznością Kapi który zgłosił akces do gry w środku pola tylko za kogo? ))

KLASYFIKACJA ASYSTENTÓW I STRZELCÓW
Asysta Adama Kowalskiego i pierwsze bramki w tym sezonie Bartka Kwitowskiego, Bartka Bluege i Kacpra Kubiaka to statystyki z meczu z Pelikanem. Asystę zaliczył też Bartek Bluege.

KTO AWANSUJE DO GRUPY MISTRZOWSKIEJ
Do zakończenia rundy jesiennej pozostały tylko dwie rundy, ale w dalszym ciągu tylko nasz zespół ma zapewniony awans do grupy mistrzowskiej. Co prawda jest kilka zespołów które mogą się czuć już zwycięzcami grup ale teoretycznie mogą zostać wyprzedzeni przez swoich rywali. Mam tu na myśli Nielbę Wągrowiec, Szóstkę Śrem, SPN Szamotuły i Akademię Reissa. Za tydzień wymienione zespoły pewnie już będą cieszyć się z awansu.

SPARING W POBIEDZISKACH

W środę 30 października zagramy sparing w Pobiedziskach z Huraganem. Zbiórka 15.00 na Mieszku, jedziemy własnym transportem.

WYGRANA Z PELIKANEM
Powoli zbliża się koniec rundy jesiennej. W przedostatnim meczu pewnie pokonaliśmy zespół Pelikana Niechanowo 3-0. Przed nami jeszcze jeden mecz w Witkowie i szansa na zdobycie kompletu punktów chociaż pojedynki w Witkowie zawsze należą do ciężkich.

SPARING Z AKADEMIĄ REISSA
Rozegrany tydzień temu sparing z Akademią Reissa zakończył się naszym zwycięstwem 9-4. Graliśmy 3x25 minut a poszczególne części meczu kończyły się wynikami 5-3, 4-0, 0-1.
W rozwinięciu opis zdobywanych bramek.

JAKO PIERWSI AWANSOWALIŚMY DO GRUPY MISTRZOWSKIEJ!
Do zakończenia pozostały 3 kolejki spotkań i już niebawem będziemy znać pełen skład Grupy Mistrzowskiej. Nasz zespół jest pierwszym który już oficjalnie zapewnił sobie awans. Może to dobry prognostyk przed wiosennymi rozgrywkami?