KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 26-04-2018 22:51

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Oceny za mecz z Polonią

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 17-10-2017 23:17Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 86 Czytań - Drukuj
Pechowa Środa
Tylko remisem 2-2 zakończył się nasz mecz z Polonią Środa w rozgrywkach B1 juniora młodszego. Już w pierwszym meczu w Środzie który odbył się w sierpniu bardzo pechowo przegraliśmy 1-2 pomimo bardzo dużej przewagi. W rewanżu już tak dużej przewagi nie posiadaliśmy ale wydawało się że zwycięstwo będzie po naszej stronie. Niestety w ostatniej minucie pierwszej połowy tracimy kuriozalną bramkę i ponownie wracają koszmary z pierwszego meczu. Nadzieje odżywają jak zawodnik gości otrzymuje czerwoną kartkę ale po chwili po kontrze to Polonia prowadzi już 2-0. Kolejny cios otrzymujemy po nieodpowiedzialnym zachowaniu Klimy który także otrzymuje czerwoną kartkę i siły zespołów się wyrównały.
Ambitna pogoń naszego zespołu przyniosła efekt i po dwóch bramkach Komara doprowadziliśmy do remisu jednak tylko 1 punkt w dwumeczu z Polonią może mieć decydujący wpływ na losy awansu do grupy mistrzowskiej.

A za tydzień czeka nas wyjazd do Trzemeszna które jak na razie jest poza zasięgiem pozostałych zespołów.

Przerwany mecz z UKS Śrem
Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas naszego meczu z UKS Śrem. Ze względu na brak oświetlenia mecz został przerwany 10 min. przed końcem regulaminowego czasu gry. Decyzja co dalej z meczem zostanie podjęta przez WZPN i trudno na ten moment wyrokować jaka będzie to decyzja.

A wielka szkoda bo pomimo wręcz plagi kontuzji i innych osłabień zagraliśmy bardzo dobry mecz i nasze prowadzenie 1-0 to był najmniejszy wymiar kary jaki mógł spotkać gości. Tak naprawdę zespół ze Śremu ani razu nie zagroził bramce Stacha. Natomiast my zmarnowaliśmy kilka wręcz idealnych sytuacji ( Bruno, Kapi, Poter ). Dodatkowo goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce i nasza przewaga z minuty na minutę rosła i kolejne bramki wisiały w powietrzu.

Jedyną bramkę zdobył Kapi w 31 min. po znakomitym strzale z dystansu.

Oceny za mecz z Liderem

Porażka z Liderem
W pierwszym meczu rundy rewanżowej w rozgrywkach B1 przegrywamy w Swarzędzu z Liderem 1-4.
Początek meczu należał do gospodarzy którzy udokumentowali to zdobyciem bramki. Z czasem do głosu zaczął dochodzić nasz zespół czego efektem była bramka wyrównująca a także kilka kolejnych sytuacji bramkowych.
Losy meczu rozstrzygnęły się na początku drugiej połowy kiedy to bardzo szybko tracimy dwie bramki i pomimo ambitnej postawy nie potrafimy odwrócić losów meczu.

Za tydzień gramy z Polonią Środa i jeżeli chcemy się jeszcze liczyć w walce o awans musimy ten mecz wygrać.

Oceny za mecz z AP Reissa
Oceny za mecz z AP Reissa Poznań

Porażka z AP Reissa
Pierwszej porażki w tym sezonie doznał nasz zespół B2 w rozgrywkach ligowych. Porażka tym bardziej bolesna gdyż prowadziliśmy już 3-1 ale sami sobie jesteśmy winni gdyż ostatnie 15 min. daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy czego efektem były aż trzy stracone bramki.
Pierwszą połowę wygraliśmy 1-0 choć to goście stworzyli więcej sytuacji bramkowych.
Początek drugiej połowy to szybko zdobyta bramka przez Akademię ale nasza odpowiedź była bardzo dobra. Już chwilę później zdobywamy bramę której jednak nie wiedzieć dlaczego sędzia nie uznał. Kolejne minuty przynoszą nam dwie bramki i prowadzenie 3-1. Niestety końcówka meczu to dominacja gości którzy strzelają trzy bramki a ostatnią zwycięską w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Niestety ten mecz okazał się bardzo pechowy dla Basiny który złamał rękę i czeka go ponad miesięczna przerwa w grze.

Oceny za mecz z Gromem

Oceny za mecz z Lechitą Kłecko

Pogrom Gromu
Na znakomicie przygotowanym boisku w Komornikach i przy słonecznej pogodzie zagraliśmy nasz trzeci mecz w sezonie z beniaminkiem Gromem Plewiska. Byliśmy zdecydowanym faworytem tego pojedynku i zgodnie z oczekiwaniami wysoko pokonaliśmy przeciwnika 9-2.
W pierwszej połowie długo nie mogliśmy strzelić pierwszej bramki choć sytuacji mięliśmy bardzo dużo. Aż do 26' gdy Bili zagrał do wbiegającego po skrzydle Mirasa a ten dograł do Kapiego który nie miał problemów z ulokowaniem piłki w bramce. W tej połowie jeszcze trzykrotnie pokonujemy bramkarza Gromu (chyba najlepszy zawodnik drużyny z Plewisk)
Drugą połowę zaczynamy od kilku kolejnych sytuacji bramkowych i nagle chwila rozprężenia kosztuje nas utratę dwóch bramek. Ostatnie 20 min. to powrót do naszej dobrej i skutecznej gry co zaowocowało kolejnymi pięcioma golami.

A za tydzień zagramy z obrońcą tytułu mistrzowskiego zespołem Akademii Reissa.

Wygrana w Kłecku
Na bardzo trudnym boisku i przy padającym deszczu przyszło nam zmierzyć się w ostatnim pojedynku pierwszej rundy juniora młodszego B1. Szybko strzelamy bramkę po zaskakującym uderzeniu Damiana, następnie podwyższamy na 2-0 po bramce Patola i gdy wydaje się że wszystko jest pod kontrolą po szybkiej kontrze gospodarzy tracimy bramkę ,,do szatni".
Ta bramka jakby odmieniła losy meczu gdyż na początku drugiej połowy to gospodarze zaatakowali i chociaż nie stwarzali sytuacji bramkowych to nasza postawa była bardzo zła. Po okresie przewagi Lechity wreszcie się obudziliśmy czego efektem była bramka Janka. Od tego momentu kontrowaliśmy już wydarzenia na boisku i dołożyliśmy jeszcze bramkę Nowika.

Teraz czeka nas pauza w rozgrywkach a za dwa tygodnie rozpoczniemy rundę rewanżową.