KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 26-04-2018 22:45

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Oceny za mecz z Unią Swarzędz

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 19-09-2017 23:00Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 87 Czytań - Drukuj
Oceny za mecz z Huraganem

Podział na grupy
W podziale na grupy nastąpiła korekta. Basina przechodzi z gr. I do II a Kęczek z gr. II do I

Przejścia z grupy do grupy w trakcie sezonu będą występować jednak nie ma możliwości przychodzenia na trening do nie swojej grupy ( chyba że po wcześniejszym ustaleniu z trenerem )

Podział:

Zwycięski Janek
Ten mecz miał duże znaczenie dla obydwu zespołów. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatnich minutach a bohaterem naszego zespołu okazał się Janek strzelając bramkę po indywidualnej akcji.
Mecz od początku był wyrównany z lekką naszą przewagą. Kilka razy bramce Unii zagrozili bracia Kuba i Bartek ale brakowało zdecydowania.
W drugiej połowie mięliśmy szanse bramkowe po błędach obrońców gości i agresywnej grze Kaki, Patola i Komara jednak nie potrafiliśmy pokonać bramkarza Unii. W 75 min. goście mają rzut karny po faulu Wojtka. Na szczęście strzał zawodnika ze Swarzędza jest niecelny a chwilę później to my cieszymy się ze zdobytej bramki. Po raz kolejny potwierdziła się stara piłkarska prawda że nie wykorzystana szansa mści się na zespole.

Za tydzień gramy ostatni mecz pierwszej rundy w Kłecku i nie możemy pozwolić sobie na wpadkę jak w Środzie.

Męczarnie z beniaminkiem
Ten mecz pokazał nam że w tej lidze nie ma słabych zespołów i w każdym meczu aby osiągnąć zwycięstwo trzeba będzie grać z maksymalnym zaangażowaniem.
W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie trzy bardzo dobre sytuacje bramkowe ale zawiodła skuteczność ( Gibon, Igor ). Jednak było to zdecydowanie za mało jak na nasze możliwości.
W drugiej połowie przez długi czas nic na lepsze się nie zmieniło a nawet to goście z Pobiedzisk mięli wyborną okazję do strzelenia pierwszej bramki. Dopiero w 70 min. Basina idealnie podał do Gibona który wreszcie wyprowadził nas na prowadzenie. Później było już zdecydowanie łatwiej i Gibon ustrzelił klasycznego hattricka choć do tego momentu mocno zawodził.
Dobrą zmianę dali rezerwowi i w końcówce meczu nasza dominacja była bardzo wyraźna.

A za tydzień gramy z kolejnym beniaminkiem Gromem Plewiska.

Oceny za mecz z Kłosem

Oceny za mecz z Koziołkiem

Zwycięstwo dla Oliego!
Dopiero w sobotę 9 września zainaugurował sezon nasz drugi zespół choć część zawodników zagrała już kilka spotkań ligowych w kategorii B1. Na dzień dobry przyszło nam zagrać z bardzo wymagającym przeciwnikiem z Kłosem w Budzyniu.
Pierwsza połowa była wyrównana z okresami przewagi jednej jak i drugiej drużyny. Lepsze sytuacje bramkowe stworzyli sobie gospodarze ale bezbłędnie bronił Stachu.
Drugą połowę zaczęliśmy bardzo źle bo od straty bramki. Wydawało się że trudno nam będzie chociażby doprowadzić do remisu a jednak pokazaliśmy charakter. Najpierw dwójkowa akcja Kapi - Gibon daje nam wyrównanie a chwilę później już prowadzimy. Kapi z rzutu wolnego dogrywa piłkę w pole karne a tam bramkarz Kłosa fauluje Mnicha i mamy rzut karny. Pewnym egzekutorem okazuje się nowy kapitan Hubi i pomimo nerwowej końcówki wywozimy bardzo cenne 3 punkty z Budzynia.
W tym meczu po dwuletniej przerwie na grę w Lechu Poznań ponownie w naszych barwach zagrał Basina który jak nadrobi zaległości treningowe powinien zostać silnym punktem drużyny.

To zwycięstwo wszyscy chłopacy zadedykowali naszemu kontuzjowanemu koledze Oliemu. Wszyscy życzymy mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Zwycięstwo na przełamanie
Po dwóch porażkach zaczęły oddalać się szanse na awans do grupy mistrzowskiej. Dlatego zwycięstwo w Poznaniu z Koziołkiem jest dla nas bardzo cenne i cały czas jesteśmy w grze o awans. W pojedynku z Koziołkiem wystąpiliśmy w zmienionym składzie w porównaniu z poprzednimi meczami i trochę czasu zajęło nam wzajemne zrozumienie. W 31 min. tracimy bramkę po rzucie rożnym ale nasza odpowiedź była zabójcza. W 6 min. strzelamy cztery bramki i praktycznie rozstrzygamy losy meczu.
Dodatkowo zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy Patol strzela kolejną bramkę i później kontrolujemy mecz aż do samego końca.

A już w niedzielę gramy bardzo ważny mecz z Unią Swarzędz.

Oceny za mecz z Trzemesznem

Porażka z Trzemesznem
W pojedynku ze Zjednoczonymi faworytem był zespół z Trzemeszna i zgodnie z planem goście odnieśli zwycięstwo 4-0. Wynik trochę za wysoki gdyż były momenty kiedy to my przeważaliśmy i mięliśmy też swoje sytuacje bramkowe. W pierwszej połowie długo utrzymywał się wynik bezbramkowy i gdy wydawało się że bramek już nie zobaczymy tracimy bramkę po rzucie wolnym dla gości. Chwilę później powinno być 1-1 po bardzo dobrej akcji Nowika i dograniu w pole karne do Kuby G. który jednak nie trafia z kilku metrów do bramki.
W drugiej połowie szybko tracimy drugą bramkę i tak naprawdę było po meczu.

Punktów musimy szukać w kolejnych meczach.