KS MIESZKO GNIEZNO - ROCZNIK 2002
STRONA GŁÓWNA ˇ O NAS ˇ KADRA ˇ ZDJĘCIA ˇ SPONSORZY ˇ KONTAKT ˇ WYDARZENIA 23-01-2018 22:54

LIGA WZPN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz "gr. M"

Oceny za mecz z Czarnymi

Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 21-06-2017 21:59Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 135 Czytań - Drukuj
Zwycięstwo na zakończenie
Wysokim zwycięstwem 7-0 nad Przemysławem zakończyliśmy sezon 2016/2017. Niestety to zwycięstwo nie zatarło złe wrażenie jakie pozostawiliśmy po porażkach z Owińskami i Luboniem.
Mecz z Przemysławem od początku do końca przebiegał pod nasze dyktando i gdyby Gibon i Albi wykazali się lepszą skutecznością zwycięstwo powinno być dwucyfrowe.
Tym meczem żegnamy wiek trampkarza i przechodzimy do juniora młodszego co wiąże się ze zmianami regulaminowymi jak i mam nadzieje zmianami w podejściu do trenowania co u niektórych.

Pogrom na zakończenie
Wysokim zwycięstwem 10-0 zakończył sezon 2016/2017 nasz drugi zespół grający w III lidze okręgowej. Już przed tym meczem było wiadomo że wygraliśmy rozgrywki w naszej lidze i można powiedzieć że awansowaliśmy do II ligi. Wiadomo już jednak że od nowego sezonu będzie już tylko jeden zespół rocznika 2002 grający w I lidze juniora młodszego B2. Zresztą połączenie naszych dwóch zespołów w praktyce już nastąpiło kilka tygodni wcześniej poprzez połączenie treningów.

A wracając do meczu to pierwsza połowa nie zapowiadała tak okazałego zwycięstwa. Wręcz nawet goście z Czerniejewa kilka razy groźnie zaatakowali i byli bliscy zdobycia bramki. Druga połowa to już jednak nasza bezwzględna dominacja i gdybyśmy do końca grali zespołowo to mogło być rekordowe zwycięstwo.

Oceny za mecz z Jurandem

Oceny za mecz z Luboniem

Mieszko II mistrzem!
Nasz drugi zespół zapewnił sobie zwycięstwo w gr 2 III ligi pomimo tego że ma jeszcze mecz zaległy z Czarnymi Czerniejewo. Potrzebny do tego był przynajmniej remis z Jurandem i właśnie remisem 2-2 zakończył się nasz ostatni mecz wyjazdowy. Nasz zespół dwukrotnie obejmował prowadzenie ale nie potrafiliśmy utrzymać go do końca meczu.
Gdyby Krychu miał lepiej nastawiony celownik pewnie byśmy wygrali. Z drugiej strony remis nie krzywdzi żadnego zespołu.

Kolejna porażka
Kalendarz rozgrywek tak się ułożył że na zakończenie rozgrywek trafiły nam się mecze z teoretycznie trzema najsłabszymi zespołami. Miały być łatwe punkty a rzeczywistość niestety okazała się brutalna. Po porażce z Błękitnymi teraz przegraliśmy z Luboniem. Goście nastawieni na kontry wykorzystywali nasze błędy w obronie i nas skutecznie kontrowali. Dodatkowo fatalna skuteczność w naszym wykonaniu zwłaszcza w drugiej połowie i kilka wręcz fenomenalnych interwencji bramkarza gości ( m.in. obroniony rzut karny ) przyczyniły się do naszej porażki.

Za tydzień kończymy rozgrywki ( i wiek trampkarza starszego ) raczej poza podium. Istnieje jeszcze cień szansy na brąz ale my musimy wygrać w Poznaniu a Kłos nie może wygrać u siebie ze Śremem.

Oceny za mecz z Błękitnymi

Porażka na własne życzenie
Tego raczej nikt się nie spodziewał że możemy stracić punkty w pojedynku z Błękitnymi. Chociaż zawsze w Owińskach grało nam się ciężko jednak bardzo dobra gra w ostatnich meczach stawiała nas w roli faworytów. Niestety po bardzo słabej grze zasłużenie przegraliśmy 0-2. Obydwie bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry ( rzut rożny i wolny ) gdy zbyt łatwo odpuszczaliśmy krycie w naszym polu karnym. Były to jedyne sytuacje bramkowe gospodarzy którzy wykazali się stóprocentową skutecznością. Niestety my w ataku praktycznie nie istnieliśmy. Jeszcze w pierwszej połowie Gibon zaliczył dwie dobre akcje ( rzut wolny z problemami obroniony przez bramkarza i rajd w polu karnym zakończony niestety niecelnym podaniem ). Natomiast druga połowa to antyfutbol. Czas głównie upływał na szukaniu piłki, udzielaniu pomocy zawodnikom gospodarzy, częstym i długim zmianom a nas to coraz bardziej wyprowadzało z równowagi aż w końcu zaczęliśmy wylatywać z boiska z karami minutowymi. I tak naprawdę w tej połowie nie zagroziliśmy bramce gospodarzy.

Po tej porażce ponownie spadliśmy na 4 miejsce i sprawa brązowego medalu ciągle jest nierozstrzygnięta.