Pogrom Gromu
Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 24-09-2017 16:07
Na znakomicie przygotowanym boisku w Komornikach i przy słonecznej pogodzie zagrali¶my nasz trzeci mecz w sezonie z beniaminkiem Gromem Plewiska. Byli¶my zdecydowanym faworytem tego pojedynku i zgodnie z oczekiwaniami wysoko pokonali¶my przeciwnika 9-2.
W pierwszej połowie długo nie mogli¶my strzelić pierwszej bramki choć sytuacji mięli¶my bardzo dużo. Aż do 26' gdy Bili zagrał do wbiegaj±cego po skrzydle Mirasa a ten dograł do Kapiego który nie miał problemów z ulokowaniem piłki w bramce. W tej połowie jeszcze trzykrotnie pokonujemy bramkarza Gromu (chyba najlepszy zawodnik drużyny z Plewisk)
Drug± połowę zaczynamy od kilku kolejnych sytuacji bramkowych i nagle chwila rozprężenia kosztuje nas utratę dwóch bramek. Ostatnie 20 min. to powrót do naszej dobrej i skutecznej gry co zaowocowało kolejnymi pięcioma golami.

A za tydzień zagramy z obrońc± tytułu mistrzowskiego zespołem Akademii Reissa.