Porażka z AP Reissa
Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 30-09-2017 16:06
Pierwszej porażki w tym sezonie doznał nasz zespół B2 w rozgrywkach ligowych. Porażka tym bardziej bolesna gdyż prowadziliśmy już 3-1 ale sami sobie jesteśmy winni gdyż ostatnie 15 min. daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy czego efektem były aż trzy stracone bramki.
Pierwszą połowę wygraliśmy 1-0 choć to goście stworzyli więcej sytuacji bramkowych.
Początek drugiej połowy to szybko zdobyta bramka przez Akademię ale nasza odpowiedź była bardzo dobra. Już chwilę później zdobywamy bramę której jednak nie wiedzieć dlaczego sędzia nie uznał. Kolejne minuty przynoszą nam dwie bramki i prowadzenie 3-1. Niestety końcówka meczu to dominacja gości którzy strzelają trzy bramki a ostatnią zwycięską w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Niestety ten mecz okazał się bardzo pechowy dla Basiny który złamał rękę i czeka go ponad miesięczna przerwa w grze.
Mieszko Gniezno - AP Reissa Poznań 3-4 ( 1-0 )

bramki: Gibon 2, Hubi 1

1-0 15' Gibon as. Kapi