Przerwany mecz z UKS Śrem
Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 14-10-2017 19:45
Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas naszego meczu z UKS Śrem. Ze względu na brak oświetlenia mecz został przerwany 10 min. przed końcem regulaminowego czasu gry. Decyzja co dalej z meczem zostanie podjęta przez WZPN i trudno na ten moment wyrokować jaka będzie to decyzja.

A wielka szkoda bo pomimo wręcz plagi kontuzji i innych osłabień zagraliśmy bardzo dobry mecz i nasze prowadzenie 1-0 to był najmniejszy wymiar kary jaki mógł spotkać gości. Tak naprawdę zespół ze Śremu ani razu nie zagroził bramce Stacha. Natomiast my zmarnowaliśmy kilka wręcz idealnych sytuacji ( Bruno, Kapi, Poter ). Dodatkowo goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce i nasza przewaga z minuty na minutę rosła i kolejne bramki wisiały w powietrzu.

Jedyną bramkę zdobył Kapi w 31 min. po znakomitym strzale z dystansu.
Mieszko Gniezno - UKS Śrem 1-0 ( 1-0 )