Pechowa Środa
Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 15-10-2017 23:29
Tylko remisem 2-2 zakończył się nasz mecz z Polonią Środa w rozgrywkach B1 juniora młodszego. Już w pierwszym meczu w Środzie który odbył się w sierpniu bardzo pechowo przegraliśmy 1-2 pomimo bardzo dużej przewagi. W rewanżu już tak dużej przewagi nie posiadaliśmy ale wydawało się że zwycięstwo będzie po naszej stronie. Niestety w ostatniej minucie pierwszej połowy tracimy kuriozalną bramkę i ponownie wracają koszmary z pierwszego meczu. Nadzieje odżywają jak zawodnik gości otrzymuje czerwoną kartkę ale po chwili po kontrze to Polonia prowadzi już 2-0. Kolejny cios otrzymujemy po nieodpowiedzialnym zachowaniu Klimy który także otrzymuje czerwoną kartkę i siły zespołów się wyrównały.
Ambitna pogoń naszego zespołu przyniosła efekt i po dwóch bramkach Komara doprowadziliśmy do remisu jednak tylko 1 punkt w dwumeczu z Polonią może mieć decydujący wpływ na losy awansu do grupy mistrzowskiej.

A za tydzień czeka nas wyjazd do Trzemeszna które jak na razie jest poza zasięgiem pozostałych zespołów.
Rozszerzona zawartość newsa
Mieszko Gniezno - Polonia Środa 2-2 ( 0-1 )

bramki:

0-1 39'
0-2 51'
1-2 69' Komar as. Nowik
2-2 80+2 Komar as. Seki

Mieszko: Stachu ( 55' Mikołaj ) - Dzioro, Seki, Dawcio, Góri ( 55' Damian ) - Nowik ( 72' Miglanc ), Klima ( 65' cz.k. ), Kaka, Komar - Janek, Eryk ( 41' Krychu )

rez. Sawron, Koki