Porażka po walce
Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 21-10-2017 22:05
Do Trzemeszna na pojedynek ze zdecydowanie najmocniejszym zespołem w naszej grupie jechaliśmy skazani na porażkę. Tym bardziej że byliśmy poważnie osłabieni zwłaszcza w obronie. Ale jak pokazał mecz nigdy nie należy się poddawać i całkiem niespodziewanie była nawet szansa na wywiezienie punktu z terenu lidera.
Mecz rozpoczął się niedobrze dla nas bo już pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się zdobyciem bramki. Ta bramka nie podłamała nasz zespół. W tej części stworzyliśmy sobie dwie znakomite sytuacje bramkowe. Najpierw Komar popisał się atomowym strzałem z dystansu a później Kaka znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W obu przypadkach golkiper Zjednoczonych pokazał dużą klasę.
W drugiej połowie atakowali gospodarze a my od czasu do czasu wyprowadzaliśmy groźne kontry. Szansa na remis była prawie do samego końca meczu gdy po błędzie w obronie straciliśmy drugą bramkę.
Za ten mecz jednak należą się duże brawa dla naszej drużyny.
Rozszerzona zawartość newsa
Zjednoczeni Trzemeszno - Mieszko 2-0 ( 1-0 )

bramki:

1-0 6'
2-0 76'

Mieszko: Mikołaj - Igor, Rusek, Krychu ( 77' Sawron ), Góri ( 70' Koki ) - Nowik, Klima, Kaka, Komar - Janek, Eryk ( 55' Miglanc )