Strzelanina z Mosiną
Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 29-10-2017 18:44
Aż dziesięć bramek zobaczyliśmy w pojedynku naszego zespołu z Orlikiem Mosiną. Nasze zwycięstwo 7-3 można podsumować krótko. Cieszy gra zespołu w ofensywie natomiast martwi gra w defensywie całego zespołu.

Początek meczu ułożył się dla nas bardzo dobrze bo już w 3 min. strzał Kapiego ręką obronił obrońca gości za co otrzymał czerwoną kartkę. Niestety Hubi przestrzelił karnego i jeszcze długo nie mogliśmy otworzyć wynik meczu. Dopiero w 15 min. strzelamy pierwszą bramkę po akcji Dziora i strzale głową Froda. Następne dwie bramki są autorstwa duetu Kapi-Gibon i prowadzimy do przerwy 3-0 choć goście wyprowadzili kilka groźnych kontr.
W drugiej połowie szybko podwyższamy do 5-0 i wtedy w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie co bardzo szybko wykorzystali goście. Momentami broniliśmy tylko 3-4 zawodnikami co szybko wykorzystali przyjezdni mający bardzo szybkich napastników.

Teraz przed nami pauza w rozgrywkach a następny mecz zagramy za dwa tygodnie.
Mieszko - UKS Orlik Mosina 7-3 ( 3-0 )

bramki: Gibon 3, Kapi 2, Frodo 1, Kęczek 1

0-0 3' ( rz. k. ) Hubi przestrzelił
1-0 15' Frodo as. Dzioro
2-0 27' Kapi as. Gibon
3-0 40' Gibon as. Kapi