Liga Mistrzów tuż tuż ( B1 )
Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 05-11-2017 14:08
To był najważniejszy mecz w rundzie jesiennej dla obydwu zespołów. Zarówno Unia Swarzędz jak i my aby myśleć o awansie musieliśmy ten mecz wygrać. Przed meczem okazało się że w tym spotkaniu wystąpimy poważnie osłabieni ( powołania do juniora starszego, kontuzje itp. ). Znakomicie jednak starszych kolegów zastąpili zawodnicy z drużyny B2 którzy akurat mięli pauzę w lidze ( w sumie aż 13 zawodników ).
Od początku zaatakowaliśmy gospodarzy i już w 5 min. objęliśmy prowadzenie po strzale Kaki i dobitce Potera. Szybko jednak po naszym niezdecydowaniu w polu bramkowym straciliśmy prowadzenie. Jednak to my w tym meczu prowadziliśmy grę czego efektem była kolejna bramka po akcji Potera z Komarem.
Drugą połowę zaczęliśmy zmienionym składem i niestety stratą bramki. Jednak ta bramka tylko nas zmotywowała. Graliśmy dobrze w obronie i wyprowadzaliśmy zabójcze kontry w których brylował duet Kapi - Kęczek. I tylko szkoda że nie wykorzystaliśmy kilka setek a w co najmniej trzech przypadkach sędzia błędnie odgwizdał spalonego gdy nasi zawodnicy wychodzili sam na sam z bramkarzem Unii.
Jednak najważniejsze że zagraliśmy bardzo dobry mecz i osiągnęliśmy zasłużone zwycięstwo.

To zwycięstwo bardzo przybliżyło nas do gry w grupie mistrzowskiej. To co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe aktualnie jest na wyciągnięcie ręki.
Rozszerzona zawartość newsa
Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno 2-5 ( 1-2 )

bramki: Kapi 2, Poter 1, Komar 1, Kęczek 1

0-1 5' Poter as. Kaka
1-1 7'
1-2 21' Komar as. Poter
2-2 42'
2-3 54' Kęczek as. Kapi
2-4 61' Kapi as. Kęczek
2-5 69' Kapi as. Dzioro

Mieszko: Mikołaj ( 41' Stachu ) - Staszak ( 55' Dzioro ), Dawcio ( 41' Kwitek ), Rusek, Mnichu ( 50' Miras ) - Nowik, Hubi ( 62' Bruno ), Frodo ( 41' Kapi ), Komar - Kaka, Poter ( 41' Kęczek )