Forma w górę!
Dodane przez MieszkoGniezno2002 dnia 11-11-2017 12:46
Błękitni Owińska zawsze były dla nas niewygodnym przeciwnikiem. Pamiętamy porażkę 0-2 w ubiegłym sezonie, zwycięstwo 4-3 po szalonym meczu ( 0-3 do przerwy ), czy 1-1 w Owińskach rok temu.
Tym razem dominacja naszego zespołu nie podlegała dyskusji. Od początku bardzo dobrze w ofensywie grał kwartet Poter, Gibon, Kapi, Kęczek ( o czym powiedział także oglądający mecz trener seniorów Mariusz Bekas! ) i co chwila pod bramką gości dochodziło do gorących spięć. Niestety skuteczność nie była na najwyższym poziomie. Kilkanaście okazji i tylko jedna zdobyta bramka a do tego goście w pierwszym wypadzie pod nasze pole karne doprowadzają do remisu. Na szczęście wreszcie zaczynamy strzelać bramki ( super akcja na 3-1 Kęczek - Gibon )
Druga połowa to już ogromna nasza przewaga i ładne bramki po jeszcze ładniejszych akcjach.

Przed nami jeszcze dwa mecze ligowe ( w tym dokończenie meczu z UKS Śrem ) i w takiej formie powinniśmy zagrać kolejne ciekawe mecze.
Mieszko Gniezno - Błękitni Owińska 8-1 ( 3-1 )

bramki: Gibon 2, Kapi 2, Poter 1, Igor 1, Albi 1, Szeli 1

1-0 8' Gibon as. Kęczek